Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 164
Trochę #chwalesie. Z różowa mieszkam od roku, zaczęliśmy jak miała 19 lat i poszła na studia zaoczne. Od razu do pracy bo trzeba za coś żyć, głównie ja dokładałem się więcej do budżetu bo ona ma też swoje wydatki, obecnie jest odwrotnie bo mi się noga podwinęła, ale ja nie o tym.

Poszła tyrać do maka. Po 2 miesiącach awans, a obecnie kolejny awans na menadżera. Najmłodszy (20 lat) menadżer w restauracji. Od czerwca ma szkolenie, od lipca oficjalne stanowisko.

Niby nic, a cieszy ()


Za tydzień zaczynam nowa pracę (w zawodzie), ale jestem w trakcie rekrutacji na inne stanowisko full zdalnie czyli na tym czym mi zależy i może tam się dostanę

#chwalesie #pracbaza
  • 69
  • Odpowiedz
@BAGLI: dokładnymi liczbami nie dysponuję, ale "normalna" to minimalna, menago trochę więcej. Parę koleżanek mi mówiło to, że są menago i żałują mega, bo całą zmianę trzeba ogarniać, #!$%@? one zbierają, z klientami one się kłócą itp
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Mak to nie praca życia, więc nawet jeśli kasa jest podobna to chociaż może się czegoś nauczy w kwestii zarządzania i planowania. Nie zawsze kasa jest najważniejsza w trakcie rozwoju kariery. @porterhouse Gratulacje dla różowej, powodzenia i niech się uczy ile się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@porterhouse: pamietaj, ze bedziesz tyrał jeszcze całe życie i jedna praca w januszexie to nic złego, sytuacj w calym zyciu moga byc rozne i nie zawsze bedzie kolorowo. A jak sie jest na poczatku " kariery" to mozna trzeba zmieniac prace i szukac co jest dla nas odpowiednie.
  • Odpowiedz
  • 110
@porterhouse: ja bym się nie cieszył z tego awansu, bo tam wrzucają najgłupszych którzy się zgodzą XD Obowiązków i odpowiedzialności w #!$%@? więcej, a kasy prawie tyle samo


Ja #!$%@?, najglupszych

Nie no bo w ogóle #!$%@? popracować jako menadżer, nabrać doświadczenia i trochę więcej zarobić to
  • Odpowiedz
@Przegrywek123

Oho, o mój poziom to się nie martw

Rozmawiamy tutaj o ludziach którzy są w sytuacji że pracują w maku i mają możliwość zostania menadżerem
Więc jak mówisz ani to Ty ani
  • Odpowiedz
Spoko, nie słuchaj tu marud i przegrywów. nawet jeśli kasa nie jest szałowa to zbiera doświadczenie i uczy się odpowiedzialności - kiedyś jej to zaprocentuje.
  • Odpowiedz