Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 164
Trochę #chwalesie. Z różowa mieszkam od roku, zaczęliśmy jak miała 19 lat i poszła na studia zaoczne. Od razu do pracy bo trzeba za coś żyć, głównie ja dokładałem się więcej do budżetu bo ona ma też swoje wydatki, obecnie jest odwrotnie bo mi się noga podwinęła, ale ja nie o tym.

Poszła tyrać do maka. Po 2 miesiącach awans, a obecnie kolejny awans na menadżera. Najmłodszy (20 lat) menadżer w restauracji. Od czerwca ma szkolenie, od lipca oficjalne stanowisko.

Niby nic, a cieszy ()


Za tydzień zaczynam nowa pracę (w zawodzie), ale jestem w trakcie rekrutacji na inne stanowisko full zdalnie czyli na tym czym mi zależy i może tam się dostanę

#chwalesie #pracbaza
  • 69
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@the_foxi: po 2 msc na instruktora, menago po roku
@Artrix: to jest mak panie, prywaciarza
@Pandzior: mam 15 zł na rękę i pracę 5 dni w tyg po 11-12h, sterednio x napiwkami (380 zł napiwków w 3 dni) mam jakieś 1k zł do ręki na tydzień, 4k miesięcznie, ale mam wieksze ambicje niż wożenie placków. Obecnie jestem między pracą stacjonarna e zawodzie, a nie w zawodzie,
  • Odpowiedz
@Faynem: Młodszy menedżer (w trakcie szkolenia) 1zł więcej niż instruktor ( ͡° ͜ʖ ͡°) A instruktor 1zł więcej niż zwykły pracownik. A pracownik w okolicach minimalnej. Tak było, gdy kiedyś pracowałem. Czymś normalnym było, że bardzo dużo osób odchodziło z maka, gdy zostawało menedżerami. Nagle pojawia się bardzo dużo obowiązków i odpowiedzialności, a pensja śmiesznie mała. Co prawda to była 1zł więcej u młodszego menedżera. Potem
  • Odpowiedz
Ale tu się gowno wylało. Większość różowych w wieku 20 lat zastanawia się czy nie rzucić wyższej szkoły lansu j baunsu na rzecz złotego arabskiego deszczu a tutaj dziewczyna ambitna, pracowita jest mieszana z błotem bo PRACUJE W MAKU.
  • Odpowiedz
@porterhouse: duzy sukces, bo macie raptem po 20 lat s żyjecie samodzielnie, pomimo małego dochodu potraficie się utrzymać co świadczy o dobrym gospodarowaniu funduszami. Na poważniejsza prace przyjdzie czas po studiach. Ps. Lubię wasze pokolenie.
  • Odpowiedz
@gr4p3:
Tak jak pisałem wyżej. Młodszy menedżer miał tylko 1zł więcej niż instruktor, instruktor 1zł więcej niż pracownik. Czyli na pełen etat to jakieś 320zł więcej niż minimalna (bo tyle zarabiają zazwyczaj zwykli pracownicy w maku). Ale to zależy od franczyzobiorcy. Każdy może płacić tyle ile chce. Więc bycie menedżerem w maku to nie jest jakaś super sprawa. Bardzo dużo nowych obowiązków i odpowiedzialności, a pensja niska. Zwykły pracownik w
  • Odpowiedz
Nie no bo w ogóle #!$%@? popracować jako menadżer, nabrać doświadczenia i trochę więcej zarobić to głupota


@BeHappy: Powiem tak.

Praca jako menago w Maku to głupota, skąd wiem? Bo
  • Odpowiedz
@porterhouse: ja bym się nie cieszył z tego awansu, bo tam wrzucają najgłupszych którzy się zgodzą XD Obowiązków i odpowiedzialności w #!$%@? więcej, a kasy prawie tyle samo

Ja #!$%@?, najglupszych

Nie no bo w ogóle #!$%@? popracować jako menadżer, nabrać doświadczenia i trochę więcej zarobić to głupota

To Ty #!$%@? całe życie na minimum odpowiedzialności i zawsze bądź biedakiem (umysłowym na pewno)

@porterhouse gratulacje dla różowej a sam
  • Odpowiedz
o #!$%@? po 2 miesiacach awans na menadżera xD co to #!$%@? jakaś kościerzyna na kiju czy inny syf


@the_foxi: po 2 miesiącach awans na instruktora. Następnie na młodszego menedżera. Jeśli ktoś pracuje na pełen etat, brakuje pracowników w macu, dobrze wykonuje pracę i jest zgrany z ludźmi (zwłaszcza z górą), to szybki awans to żaden problem. Pracując na pełen etat przez kilka lat w macu nie da się nie zostać menedżerem. Może tak być tylko wtedy, gdy:
- ktoś pracuje nie niepełny etat: 1/8, 1/4, 1/2 (chociaż pracując na 1/2 etatu, to też jest raczej możliwość zostać menedżerem)
- ktoś nie chce
- ma niepełnosprawność (nie może pracować chyba na nocka i tylko 7 godzin w ciągu dnia, więc nie może być kierownikiem zmiany, czyli to co każdy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
młodszy manager – od 3300 do 3500 zł netto;

manager – od 3500 do 4300 zł netto;

kierownik restauracji – w zależności od lokalizacji od 4500 do 6000 złotych netto.


@gr4p3: Ohui. Zwłaszcza wynagrodzenie kierownika to jakiś ponury żart. XD
  • Odpowiedz
Aż tak mało tam płacą? Chyba że to ten menadżer od danego stanowiska, a nie kierownik zmiany


@Artrix: Każdy menedżer ma dni w miesiącu kiedy jest kierownikiem zmiany.

kasy prawie tyle samo

@Przegrywek123: Jaka jest różnica w płacy
  • Odpowiedz
@ziomus0812: @porterhouse: W moim maku zawsze pełno pracowników i nigdy nie było problemów z brakiem ludzi, także przez to warunki do awansu były ciężkie, np na instruktora:
- trzeba zrobić wszystkie szkolenia z kuchni, serwisu etc
- minimum jeden pełny rok pracy
- inny instruktor się zwolnił
- zdać egzaminy

I jeśli chodzi o awans z instruktora na menago to już w ogóle ciężko, bo był awans tylko
  • Odpowiedz
@LumiereApacz: O jakich latach mówisz? Chodzi mi o to czy było wtedy duże bezrobocie w Polsce i w miejscu, w którym mieszkasz. Widzę jak to teraz u mnie wygląda. W urzędzie pracy wisi ogłoszenie na prawie 20 miejsc pracy. Ogłoszenia na OLX i na innych stronach cały czas wiszą. W restauracji i przed wejściem nalepki o tym, że poszukują pracowników. Był chyba też większy baner, że był widoczny z poziomy
  • Odpowiedz