Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@StaryWedrowiec: Nie no, super przykład, wręcz podręcznikowy "Symulacja głupoty pilotów dronów". Pomiędzy ludźmi, w ruchliwym parku, nie sprawdzonym czy uszkodzonym dronem i to tego #!$%@? po kilku piwach. Gratulacje! ()
  • Odpowiedz
ciesz się, że nikt nie dostał tym dronem


@feber: Cieszę się, ale weź pod uwagę fakt, że ten dron z baterią waży tylko 186 gramów. Dodatkowo wokół ramy jest naklejona pianka. Trzeba mieć pecha, żeby komuś tym zrobić krzywdę.

masz szczęście że nikomu krzywdy nie zrobiłeś debilu


@ZajebbcieTrudnyNick: Debilu? Napisałem wyraźnie, że kilka dni wcześniej zmieniłem konfigurację przełączników w aparaturze i po prostu zadziałała pamięć mięśniowa, bo na nowej konfiguracji
StaryWedrowiec - > ciesz się, że nikt nie dostał tym dronem

@feber: Cieszę się, al...

źródło: comment_1653136507y1xPfw5UKYEgGAh4xn0gYO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
opie patrząc jak ty latasz to nie powinieneś w ogóle się pchać nad ludzi. aż się boje jak latasz na acro


@mapache: Na acro latam póki co tylko w symulatorze. Normalnie latam na horizon, a ostatnio także próbuję angle, żeby sprawdzić czy nagrania będą stabilniejsze.

Gówno wiesz, a oceniasz. Proszę, masz jakąś namiastkę mojego latania tym dronem. Latam także 39-gramowym whopperem, po placach zabaw, wśród dzieci, drabinek i innych "ciasnych" przeszkód.
StaryWedrowiec - > opie patrząc jak ty latasz to nie powinieneś w ogóle się pchać nad...
  • Odpowiedz
nie potrafię już bardziej sarkastycznie tego ująć

imo można, ale w kontrolowanych warunkach i pewnymi umiejętnościami, a nie między randomami z 0 wiedzą nt. dronów


@sirgorn: Kolejny bez pojęcia o temacie. Zajebiście - zerowa wiedza.

Dziesiątki godzin wylatanych w symulatorze i kolejne wylatane whooperem są czasem straconym?

Mam trzy drony: whoppera ważącego 39 gramów, 500-gramowego efpefała klasy 210 i 186-gramowego cinewhoopa, który jest tematem dyskusji.

Proszę, poniżej (wyżej też) moje ZEROWE
StaryWedrowiec - > nie potrafię już bardziej sarkastycznie tego ująć

imo można, ale...
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: oj przepraszam, ze jaśnie pana obraziłem, najwidoczniej po paru browarach Twoje umiejętności spadły do zera ¯\_(ツ)_/¯ ja bym tam nie chciał dostać w głowę 200 gramowym kamieniem spadającym swobodnie z 20 metrów

Napisałem wyraźnie, że kilka dni wcześniej zmieniłem konfigurację przełączników w aparaturze i po prostu zadziałała pamięć mięśniowa, bo na nowej konfiguracji wylatałem dopiero dwa pakiety.

Gdzie to wyraźnie napisałeś?
  • Odpowiedz