Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: uczciwie trzeba przyznać że w HP4 jak były intrygi czy próby wywalenia kogoś z programu to była bezwzględna walka - dramy z HP5 by były w poprzednim sezonie nawet nie zauważone biorąc pod uwagę ciężar gatunkowy. Ponoć w HP6 będzie powrót do ostrej gry:)
  • Odpowiedz
@kipman1: myśle że teraz nie mają kiedy ,,ostro walczyć'' bo produkcja tak im miesza,zmienia pary ,odpula i nie dopuszcza do tworzenia się ,,grup'' ,zawiązywania paktów a nawet tworzenia ,,ciepłych kapci''
stąd brak takiej rywalizacji okraszonej intrygami jak w HP 4
  • Odpowiedz
@Amikamamy: zgadza się, dlatego szkoda potencjału - czym innym jest podkręcona Karolcia przez produkcję, a czym innym pozwolenie na knucie i intrygi, których bardzo brakuje w tym sezonie mi osobiście, chocaiż patrząc na komentarze np na wykopie to jakiekolwiek próby Laury czy Elizki rozgrywania gry są bardzo negatywnie komentowane :).

@Rosalinea wydaje mi się że produkcja została mocno zbombardowana negatywnymi opiniami za HP4 i teraz chcieli zrobić coś innego
  • Odpowiedz
@kipman1: a moim zdaniem i tak ta edycja jest spoko, bo nawet pijackie dymy wieczorne - rano już nie były tak istotne... i tylko Zenek miał problem z ciągnięciem tematu. Ta edycja pokazuje, że spinki po alko są tymczasowe i trzeba iść dalej. Oni #!$%@? się godzili i rozmawiali ze sobą bardzo szybko xD dla mnie to mega plus w porównaniu z poprzednimi edycjami.
  • Odpowiedz