Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje opinii osób postronnych.

Sytuacja wygląda tak:
Nie pracowałem od 2 miesięcy. W tym czasie poznałem #rozowypasek gdzieś od 4 miesiecy i dobrze sie dogadujemy. W tym samym czasie zepsuł mi się samochód, wydałem już 5 tys ale nadal nie działa więc oddaje go do mechanika(robiliśmy go z bratem). Przez ostatnie 2 miesiące wszędzie poruszałem się moim drugim samochodem który pali sobie średnio 12-16L na 100km który jest moim autem marzeń z dzieciństwa mam go nie całe 8 miesięcy. Także w tym samym czasie miałem stłuczkę w mieście no a że jechałem auto kolegi to nie chciałem mu robić problemów i dogadaliśmy się z goście od stłuczki że dam mu 3 tys na tą naprawe, zgodził się no i do tego 1 tys dla kolegi na naprawy. Teraz jak się zrobiło ciepło to jeżdżę sobie skuterem całkiem sporym (piaggio x9 dokładnie) do pracy itp. na razie pracuje jak kurier w sklepie internetowym i dostaje auto pod dom więc jest to jakieś od ciążenie. No i ostatnio sobie jechałem moim dreamcarem na S2 w warszawie w tym nowy tunelu S2 i zrobili mi fotki więc kolejne 300 złoty w błoto.
Musiałem pożyczyć kasę od siostry z UK żeby dać typowi te 3 tys inaczej bym miał zero kasy na koncie i nie mógłbym funkcjonować. Całe szczęście że mieszkam z rodzicami.

Ok teraz do sedna. Kasy mam już nie wiele xD 1 tys dokładnie mówiąc (w następnym tyg będzie wypłata) chcemy sobie wynająć z #rozowypasek kawalerke od nastepnego miesiaca problem w tym że u mnie słabo z kasą i zastanawiam się czy nie sprzedać moje auto marzeń. Od ciążyło by mnie to bardzo bo bym po oddawał kasę i miał święty spokój z tankowaniem tego bydlaka no i kupiłbym sobie jakieś tanie wozidło i bez stresowo przeniósłbym się z różową do mieszkania.

Jak sądzicie?
Sprzedać ukochane autko które zawsze chciałem mieć i mieć spokojną głowę.
czy
Poczekać kolejny miesiąc na kolejną wypłatę i wtedy szukać mieszkania
czy
Po prosić o pomoc rodziców, pożyczyć 3tys od nich i oddać im za kilka miesięcy.

#pytaniedoeksperta #pytanie #zwiazki #samochody #auta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6286a191e37d48fca2133c4b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Potrzebuje opinii osób postronnych....

źródło: comment_16530657460v493pKyD8DSvoePqbMCHA.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz