Wpis z mikrobloga

Moja Różowa zacznie brać pigułki antykoncepcyjne ze względów medycznych ale powiedziała ,że seksy to i tak tylko z gumą bo jej koleżanka brała i zaszła w ciążę. Ona strasznie boi się mieć dzieci i nie wiem jak ją przekonać, że nic takiego się nie stanie, że szansa na to wynosi 0.1% jej nie przekonują.
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 36
  • Odpowiedz
ale tabsy są szkodliwe


@wykopowy_brukselek: Byłbym mocno ostrożny z takimi stwierdzeniami. Prawidłowo dobrana antykoncepcja hormonalna nie wpływa negatywnie na organizm. No, z wyjątkiem ograniczenia jego zdolności reprodukcyjnych ale taka ich rola.
  • Odpowiedz
@fazonun ale poczytaj ulotkę i możliwe skutki uboczne występują w każdych tabsaxh. Ja jestem za, ale pokaż mi lekarza który robi pełne badania by dobrać odpowiednie tabsy? Nie ma ich za wielu. Ja jestem mega zwolennikiem implantu, żona ma od lat i mega chwali
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: No typie kurde, weź zrozum swoją laskę że się boi i już. Ryzyko jest minimalne ale jest. Tym bardziej skoro ma blisko przypadek ze koleżanka zaszła w ciążę mimo tabletek. Każda próba przekonania jej do seksu bez gumy będzie przez nią odbierana jako nacisk z Twojej strony i ostatecznie skończy się na tym, ze w ogóle nie będzie chciała z Tobą uprawiać seksu, a mało tego straci do Ciebie zaufanie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zsokiemowocowym: typowa p0lka jest typowa. Za 5 lat przyzwyczaisz się, poza tym seks bedzie wtedy raz na pół roku, więc nie powinno Ci to robić żadnej różnicy.

Tolerujecie te idiotki, bajki o migrenach i spadającym libido... medyczne przyjmowanie środków antykoncepcyjnych... Chlopie, weź sobie poszukaj normalnej dziewczyny.
  • Odpowiedz