Wpis z mikrobloga

Halo, dzień dobry! :)

Jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, a ja lubię szampana, tylko mam pytanie! Czy jest tutaj ktoś kto zakładał własną firmę, a najlepiej to otwierał gastro? :) Chciałabym się zapytać jak mniej więcej wyglada to od zaplecza, zusy i inne bajery, żeby było lepiej, chętnie zapłacę bo nie oczekuję tego, że ktoś podzieli się taką wiedzą za darmo :)

A może chcecie napisać tutaj czy warto było szaleć tak i otwierać coś swojego? :)

Dajcie mi trochę motywacji XD chciałabym, żeby wszyscy znający mnie od strony #ponczekpiecze mogli spróbować mojego ciacha przy pysznej kawie w pięknym wnętrzu :)

#pytanie #pytaniedoeksperta #gastronomia #biznes #gotujzwykopem #pieczzwykopem

Ciacho dla uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zapieponczek - Halo, dzień dobry! :) 

Jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie pije sz...

źródło: comment_1653058819mVqCtdTHuSZoeGQuajTGPV.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@zapieponczek: a ja odradzam. Próbujesz wejść w branże, gdzie jest OGROMNA konkurencja i nowe lokale tak samo szybko się zamykają co otwierają. I nie, Twój produkt nie będzie wyjątkowy nawet jeśli będziesz w niego wkładała całe swoje serce i duszę i Bóg wie co jeszcze...
  • Odpowiedz
@inko-gnito: Ale mi się wydaje, ze jeśli będzie dobry biznesplan, konkretne zaplecze finansowe i przemyślane to wszystko razy milion to mogłoby się to udać :) nie mówię, ze musi, ale kiedyś jak nie spróbuję to będę tego cholernie żałowała
  • Odpowiedz