Wpis z mikrobloga

@fervi: Miałem kartę od 2013 roku jeszcze przed captchą i wtedy to się opłacało bo prędkość 0,5 coś znaczyła i dawało się żyć, oferty komercyjne były dosyć drogie i słabe, nawet 25GB miesięcznie umiałem na tym nabić. Później z captchą też korzystałem choć już mniej jakoś do 2017 roku a później karta poszła do szuflady i jak telefon zmieniłem na nanosim w 2020 to karta do zwrotu bo i tak już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fervi: jedni mówią że do grudnia 2024 (bo w grudniu 2021 osiągnięto 50% pokrycia na paśmie 2600), a inni że 3 lata od momentu osiągnięcia zobowiązania na 2600 dla LTE (czyli prawdopodobnie nigdy)
@Avil Szacun że po takim czasie czytasz stare wiadomosci. xD Od maja 2020 nie posiadam karty bo przy obecnych cenach internetu w normalnych prędkościach uważam Aero2 za masochizm więc to raczej rada dla tych co ewentualnie nadal tego używają. Dla mnie 0.5 i rozłączenie co godzinę to już wolę wcale sieci nie mieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieniek1991: no ogólnie to jest masochizm XD mam tę kartę w ThinkPadzie w razie jakbym musiała pilnie odebrać pocztę i telefon by się rozładował (mam plan firmowy T-Mobile bez limitu danych i prędkości)

miałam przyjemność używać raz na dworcu miesiąc temu i na zawrotnych 400 Kbit wysłać pracodawcy .pdf z podpisem elektronicznym
nie miałam na tyle odwagi żeby włączyć przeglądarkę, ale mail wysyłał się parę minut XD