Wpis z mikrobloga

Hej, szukam dietetyka/trenera w Poznaniu który mi ułoży dietę która będzie prosta i szybko do ogarnięcia, a przy okazji pójdzie ze mną kilka razy na siłownię żeby ogarnąć ćwiczenia na tyle żeby się nie zabić.
Motywację zazwyczaj tracę po kilku tygodniach więc jak będzie wystarczająco łatwo to mam nadzieje że się ogarnę.
#poznan #dieta #mirkokoksy
  • 11
@MorelowyKubek: nie układaj diety, apka na telefon + waga i naucz się liczyć kalorie, apka podpowie Ci zapotrzebowanie względem aktywności a Ty jedz co chcesz i wrzucaj wszystko w apkę, po czasie sam ogarniesz co jeść.
@Limonene: ale to nie działa, jaki jest sens rozpisać dietę jeżeli się nie rozumie co je? 100 razy łatwiej nauczyć się liczyć kalorie, można jeść co się chce a nie to co z karteczki na tydzień. To najgłupsza forma diety i prawie zawsze jojo u takich.

@MorelowyKubek: policzona szama fajny kanał na YT, gotowe przepisy z makrosami dość proste
@elemenTH: u mnie nie zadziała, kilka razy już próbowałem, ale ADHD plus w #!$%@? pracy wygrywa i nie ma szans żeby poświęcić na to dużo czasu. Potrzebuję coś co sobie tylko zważę bez szukanie później 10 minut jednego składniku w fitatu
@elemenTH: No nie dla każdego jest to samo, potrzebuję kogoś kto chociaż raz mi rozpisze, porozmawiam z nim o tym itd. Nie mam ochoty wyliczać czy kurczaka ma być 150g czy 100g żeby na koniec dnia zjeść coś więcej niż liść sałaty. Wiem że na mnie nie działa po prostu liczenie sobie i chcę skorzystać z czegoś innego, po kilku nieudanych próbach
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elemenTH: mam tą samą metodę, ustalone kcal i makro rozpisalem na żarcie co lubię, główne żarcie gotuje raz na 3 dni, zajmuje 45 min, rozdzielam na 3 pojemniki, każdy na 1 dzień i gotowe, zjem czegoś mniej lub czegoś więcej- szybka kontrola w fitatu i wyrównuje w kolejnym posiłku albo dniu
@adik3x: ja po prostu nigdy nie widziałem nikogo kto utrzymał dietę taką rozpisaną, w sensie jadł co miał, schudł a później powrót i jojo bo nie wie co je, nie wie gdzie popełnia błędy itp. Ja się mega dużo nauczyłem licząc kalorie, teraz mało kiedy liczę w zasadzie, czasami z ciekawości jak coś robię, czasami jak sobie zbyt popuszczę i wracam do redukcji to liczę chwilkę aż się organizm i głowa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elemenTH: też widzę tylko same zalety, powinien każdy wiedzieć co je, choćby z czystej ciekawości.
Bo później się dziwią niektórzy że nie chudną, mało kto wie że kajzerka to już prawie 200 kcal, do tego masełko, serek i robi się z 400, 1/5 małego zapotrzebowania a pojedzony w ogóle