Wpis z mikrobloga

@miki4ever Wisła to jest taki piłkarski PIS. Nie zatrudniajmy fachowców, bo nie chcą spełniać bezrefleksyjnie naszych poleceń i maja własne zdanie (patrz Obidzinski). Zatrudnimy kogoś bez pojęcia o zarządzaniu z rodziny, jak coś nie pyknie to kibice znowu sie zrzucą (patrz Dawidek).

Bez Kuby Wisła grałaby w 4 lidze i za to mu chwała, ale powinien oddać zarządzenie w klubie fachowcom, a nie robić z klubu rodzinny piłkarski pastisz.
Bez Kuby Wisła grałaby w 4 lidze


@JadeCiWplusowac: Tak technicznie, to mozliwe, ze bez Kuby Wisla w przyszlym sezonie gralaby w 1 lidze:) No chyba, ze uwazasz, ze klub z takim potencjalem kibicowskim by wegetowal w nizszych ligach.
@SpiderFYM: jasne, mnie jednak bardziej uderza fakt, jak oni wszyscy są biznesowo powiązani. Ja w sumie nie widze akurat w tym niczego złego, ze w klubie właścicielem, prezesem itd jest rodzina, problemy się zaczynaja, jak ta rodzina wpływa tez na pozycje typowo sportowe jak trener czy dyrektor sportowy.
@JadeCiWplusowac: Z jakiego powodu wszyscy twierdzą, że Wisła by zaczynała od IV ligi? Żeby tak zaczynać po upadku trzeba mieć licencję drużyny rezerw którą się wtedy oficjalnie przejmuje. Wisła w tamtym okresie nie miała takiej drużyny (zawiesili parę lat wcześniej ze względu na oszczędności). Startować by musieli od najniższego szczebla, przynajmniej z tego co mi wiadomo tak to działa.