Wpis z mikrobloga

ale to nie powód, żeby #!$%@?ć polski koncern.


@Svalbard: o szyt stary sprawdz sobie aktualne marze na orlenie. Do #!$%@? biznesu to tam jest bardzo dluga droga. Jesli bojkot konsumencki chociaz w malym stopniu bylby widoczny to co najwyzej Obajtek kupi jeden palac mniej
  • Odpowiedz
@Mateusz_G: Szkoda że nie wąchałeś tego kotleta na "surowo". Na pewno przeszła by cię ochota. Przyznam że po za wersjami "Vege" to wolałem tego wynalazku nie tykać. Przychodzi niby usmażony, mrożony, w opakowaniu zbiorczym, płyn z nich po rozmrożeniu w opakowaniu dosłownie #!$%@?. ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Ja tankuje tam gdzie taniej i staram się przy tym wspierać polskie sieci stacji, w tym Orlen. Prędzej czy później PiS i Obajtek pójdą w #!$%@? (a jeśli los się uśmiechnie to może nawet do Sztumu), ale to nie powód, żeby #!$%@?ć polski koncern. Denerwuje to "im gorzej tym lepiej", którym obecnie operuje PO


@Svalbard: nie no pewnie ciebie denerwuje PO, a paliwa po 8 zł, wzrost o 700% marży Orlenu
  • Odpowiedz
Prędzej czy później PiS i Obajtek pójdą w #!$%@?

@Svalbard: rzecz w tym że tankując na orlenie sprawiasz że będzie to później. I jest duża szansa że i tak zdążą #!$%@?ć orlen zanim to nastąpi.
  • Odpowiedz
ale to nie powód, żeby #!$%@?ć polski koncern.


@Svalbard: ale wiesz, że on nie upadnie, bo ma monopol i tak sprzedaje paliwo wszystkim innym firmom w Polsce?
  • Odpowiedz
@artekF: Nie nawet na BP chociażby. Wiem ze paliwo to 90% Orlen ale zawsze to mniej kilka groszy marży dla obsrajtka. A juz na pewno zakupy kotletów to wsparcie dla nich
  • Odpowiedz
Tankując na Orlenie wspierasz PiS-owski reżim, a nie żaden polski kapitał. Każda złotówka jest z Orlenu wyprowadzana, m. in. na szerzenie PiS-owskiej propagandy oraz remonty pałaców oligarchy Obajtka.


@Disegno: Jest i populistyczny dzban ze swoimi wysrywami xD Wiesz o tym błaźnie, że tankując na innych stacjach tankujesz też paliwo Orlenu? xD
  • Odpowiedz