Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Śmieszy mnie taki widok jak jadę samochodem i jest budowa (pic rel) albo siedziba jakiejś firmy przewozowej przy drodze i stoją tiry zaparkowane, a po środku nowiutka S-klasa XD. Od razu mi się przypominają memy z areczkiem i panem Januszem szefem, który wyzyskuje swoich pracowników, ale no według mnie to takiemu szefowi należy się podziw i szacunek, że zbudował firmę która przynosi mu takie zyski. Jednak z drugiej strony się dziwię, że ludzie tam pewnie zarabiają minimalną krajową, a Pan Janusz się tak wozi XD i oni się tam nie zbuntują, chociaż może jest spoko i płaci im dobrze mam nadzieję. #przemyslenia #gownowpis #pracbaza #januszex
Anon2139 - Śmieszy mnie taki widok jak jadę samochodem i jest budowa (pic rel) albo s...

źródło: comment_1652982791SvVHXHL2g67Kto8T7VmeRJ.jpg

Pobierz
  • 10
@Anon2139 druga sprawa jest to że trzeba mieć znajomości żeby dostać jakiś przetarg na którym idzie sensownie zarobić bo inaczej to możesz się bujać i na końcu mogą ci pieniędzy nie wypłacić.. kilku znajomych utopiło sporo swojej gotówki i do dziś ciągają się po sądach i nic nie mogą od spółek wyegzekwować.