Wpis z mikrobloga

@snorli12: Banda świrów dalej swoje. Proste porównanie śmiertelności zaszczepionych i nie zaszczepionych pokazuje, że antyszczepionkowi foliarze przez zniechęcenie do szczepień wysłali na tamten świat kilkadziesiąt tysięcy ludzi i to są zgony tylko z powodu COVID. Kolejne tysiące umrą przez to, ze foliarstwo zapchało szpitale pod sam korek, przez olbrzymi dług wygenerowany przez antyszczepów którzy dziesiątkami tysięcy zalegali tygodniami w szpitalach.

Jeszcze dumni z siebie i swojej głupoty i katastrofy do
  • Odpowiedz
Czyli co Ci co siali panikę ze szczepieniami, zaszczepili (w tym ja) się 3 czy 4 dawkami wyszli na zwykłych durniów i naiwniaków


@snorli12: spójrz na mapę zgonów w Polsce i na mapę wyszczepienia. Wróć z wnioskami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
możesz walczyć o odszkodowanie już wypłacono 700 mln więc masz szansę


@PIAN--A_A--KTYWNA: 700 tysięcy, a nie milionów. Przynajmniej takie info wisi teraz na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snorli12: dlaczego na durniów i naiwniaków?
Jak ktoś się szczepi na grypę to też dureń, bo sąsiad się nie szczepił?
Ja w sumie nie wiem po co się szczepiłem, i tak się z ludźmi nie spotykam, bo prscuje zdalnie XD dwie dawki to zresztą chyba i tak niezaszczepiony
  • Odpowiedz
@snorli12 spoko, czyli jak zapniesz pasy i nie będziesz miał wypadku tu jesteś naiwniakiem bo można było jechać bez xD a jak sąsiad nie zapial i nie miał wypadku to już lepiej nigdy nie patrzeć mu w oczy bo taki wstyd xD
  • Odpowiedz
1. Zaszczep się, aby nie zachorować, lub łagodniej przejśc chorobę,

2. Nie zachoruj, lub choruj łagodnie, nie traf do szpitala

3. marudź "i po co się szczepiłem..." :D


@Radus
  • Odpowiedz
@furcio: haha, osobiście nigdy nie pisałem nic o grzybicach czy termometrach, więc pal lotę ode mnie, ja to nadal czekam aż kojfnę na katar, bo mi covidianie z wykopu wieszczyli wiele razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz