Wpis z mikrobloga

Jakie filmy/seriale/programy powinna oglądać różowa, żeby wciąż była atrakcyjna dla #niebieskiepaski ?

Oglądanie/gustowanie w jakich filmach/serialach/programach sprawia, że staje się ona nieatrakcyjna?

Czy są jakieś, których nie wypada oglądać i różowym, i niebieskim?

Czy różowe i niebiescy mają bardziej stereotypowe dla ich płci gusta filmowo-serialowo-programowe, czy są one raczej różnorodne?

Czy są jakieś konkretnie preferowane filmy, seriale i programy?

Czemu spora część niebieskich uważa, że gust różowych jest gorszy od ich gustu, czyli że różowe oglądają "gunwo"?

#film #seriale #telewizja #tv #kino #rozowepaski #zwiazki #tinder
  • 19
@AlienFromWenus: Szczerze mam głęboko w poważaniu co moja różowa ogląda i w żaden sposób mnie to nie odpycha. To forma relaksu i każdy spędza go w inny sposób. Czasami tylko jak wybierze jakiś filozoficzny wysryw czy inne guano którego nie rozumiem lub mi sie po prostu nie chce to zasypiam i budze się po. Co do kina to oglądamy wszystko co ma na filmwebie ocene wyższa jak 4 i nie jest
Zawsze oglądam to, co lubię, ciekawi mnie tylko to, jak inni to odbierają. Np mój niebieski nie lubi horrorów a ja bardzo lubię i niestety nie ma szans obejrzeć czegoś takiego z nim ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AlienFromWenus: horory są nudne po prostu, ciężko znaleźć dobry horror albo ciężko mieć nastrój na horror ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlienFromWenus: Nieważne co oglądasz, ważniejsze moim zdaniem jest to, czy potrafisz włączyć w dyskusję swój temat nt. danego filmu.

Każdy ma swoje pasje i hobby, jedne bardziej uniwersalne, drugie mniej. Często dla mnie te drugie potrafią być ciekawsze, szczególnie jeżeli wcześniej nie miałem z nimi jakiegokolwiek obycia.
@Arxemis: Ale potem wychodzą plotki, narzekanie na kobiety i nawet atakowanie facetów, że po co im związek jak baby takie głupie są. Niektórzy normalni po takim ryciu bani przechodzą na ciemną stronę mocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)