Wpis z mikrobloga

Spotkałem się tutaj z opinią, że dziewczyny są ZALEWANE wiadomościami na #tinder. Że najbrzydsze dostają pełno atencji i zaproszeń.
Na zeszłej randce pogadałem z dziewczyną (taką szarą myszką) o tinderze i mówiła, że faceci często jej nie odpisują.
Teraz piszę z inną i ta narzeka, że mało który zagaduje pierwszy (sama napisała do mnie pierwsza). A jak piszą to jakieś wiadomości z d*py. To jak to jest w rzeczywistości a tym co piszą na wykopie?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 19
@awitampanstwa
Atrakcyjność koniety liczona jest w ilości rozmów inicjowanych przez mężczyzn. Jeśli jest ich mało to kobieta nie jest atrakcyjna/ma zbyt wysokie oczekiwania.

Ona najwidocznej lajkuje facetów spoza jej ligi. Takich co jak ją widzą to sobie myślą: okej mogę Cie wyruchać - tylko nikomu o tym nie mów i nie utrudniaj zadania, bo az tak mi sie nie chce.
@awitampanstwa: Czy tinder działa tak, że możesz napisac tylko do osoby, którą zaakceptowałeś?
No i masz odpowiedź.

A dlaczego ten 1% przystojniaków nie odpisze szarej śwince, skoro piszą do niego równiez i świnki 10/10?
@awitampanstwa:

Na zeszłej randce pogadałem z dziewczyną (taką szarą myszką) o tinderze i mówiła, że faceci często jej nie odpisują


Ale wiesz, to może oznaczać dwie rzeczy
1- lajkuje takich przystojnych facetów, że oni mają za dużo wiadomości i jej nie odpisuja.
2 - często w w tym kontekście oznacza to, że kobieta ma dziennie kilka rozmów a powiedzmy parę osób jej nie odpisalo.
Kobiety uważają, że my faceci jesteśmy tak
@awitampanstwa: lajkuje facetów z poza swojej ligi, ja też czasami nie odpisywałem jak się w to bawiłem bo widziałem że to bez sensu.

Ale.jesten pewien że na moim miejscu 2000 facetów z gorszymi genami by się chętnych znalazło.
@Oknonapodworze: ja jestem 4, 5/10 i mnie zlajkowala. Mało tego regularnie odpisywała, czekała dwa tygodnie na pierwsze spotkanie i spotkala się ze mną aż dwa razy zanim pożegnała.
Ale jestem przekonany, że tam był w międzyczasie ktoś inny i to jego wybrała.
@BurzaGrzybStrusJaja: nie koniecznie , może tak być że nie chcą z nią uprawiać seksu, ( ͡º ͜ʖ͡º), ja lajkuję głównie jak coś robię w czasie wolnym , np przy samochodzie , albo jak jestem na jogingu , czasem jak robię przerwę w pracy , parę razy mi się palec mi się omsknoł( ͡º ͜ʖ͡º)