Wpis z mikrobloga

@Pepe9248: Generalnie, jak mam kilka rzeczy, to mogę kasować w samoobsługowej, ale już przy większych zakupach to nie ma sensu, bo zwyczajnie trwa dłużej. Ale fakt, ze w Lidlu, przynajmniej u mnie, zawsze ktoś tam jest w pobliżu, a w Biedronce często jedna kasa otwarta i w dodatku ta sama kasjerka biega tez do samoobsługowych
W Stokrotce jest rozwiązany ten problem. Dodajesz wagę każdej bułeczki I wszytsko może być w 1 worku.


@Lamiamia: W Carrefourze, gdzie najczęściej kupuję, problem jest jeszcze lepiej rozwiązany - nie ma wagi kontrolnej skasowanych produktów. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W Biedronce z początku irytowało mnie gdy wkładałem własną torbę i za każdym razem musiała podejść pani potwierdzić że to moja torba.... Nauczyłem się już to omijać. Skanuje jakiś cięższy produkt i wkładam go ze swoją torbą.

@K_eM1: najpierw połóż torbę normalnie tam gdzie zakupy, potem pod ekranem, chyba na dole po prawej ostatni (już nie pamiętam, robię to mechanicznie) masz tarowanie wagi. Klikasz, waga się zeruje, potem tylko dostajesz komunikat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepe9248: swoją droga na Litwie w każdym supermarkecie w jakim bylem były kasy są obsługowe w tym z płatnością gotówką i osoba oddelegowana. Inny świat pod tym względem xD
Ino #!$%@? jak chcesz kupić bulke z parówka bo trzeba zapamiętać litewską nazwę, jak zmienisz język na angielski to i nazwa inna