Wpis z mikrobloga

@Naproksen: Może i tak ale ktoś stoi przynajmniej i ogarnia kilka kas takich a w Biedronce to kasjerka musi latać. I w Lidlu możesz różne bułki wrzucić w jedną torebkę. Pewnie rośnie z tym jest zależnie od sklepu.
  • Odpowiedz
@#!$%@?:

co wy robicie z tymi kasami xD Pomijam alkohol ofc


Wystarczy, że kupisz 2 różne bułki i zapanujesz do jednej torebki. Bywa też, że kodu kreskowego nie poznaje i się blokuje i trzeba czekać aż odblokuje pracownik sklepu.
  • Odpowiedz
@Pepe9248: Tylko scan and go w Carrefour, skanujesz gdy bierzesz produkt z półki, ładujesz do dużego wózka i masz #!$%@? w wypakowywanie zakupów, płacisz przy samoobsługowej, pakujesz po wyjściu z sklepu do torby lub auta jak król
  • Odpowiedz
@Pepe9248 A w Lidlu kulturka, można tam kasować duże zakupy na cały tydzień i praktycznie nigdy się nie zacinają xd


@labla: większej bzdury nie słyszałem. W biedronce trzeba obsługę jak obcy kod przypadkowo skasujesz albo masz alkohol. W lidlu każda lżejsza rzecz woła o obsługę bo się waga nie zgadza, do tego to upośledzone skanowanie pojedynczych butelek ze zgrzewki zamiast po prostu kod ze zgrzewki (nb. jak go przypadkiem zeskanujesz to
  • Odpowiedz
  • 2
Polecam wybrać się do Auchan żeby zobaczyć co znaczy #!$%@? kasa samoobsługowa.
W Lidlu odrzuca mnie tempo pracy kasy. Skanujesz produkt i czekasz, czekasz. Ok odłóż produkt.....
W Biedronce z początku irytowało mnie gdy wkładałem własną torbę i za każdym razem musiała podejść pani potwierdzić że to moja torba.... Nauczyłem się już to omijać. Skanuje jakiś cięższy produkt i wkładam go ze swoją torbą.
A Carrefour to jest cud techniki. Tam nigdy
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jak się kupuje tylko Top Chipsy to problem jest niewidoczny. Skanujesz rzecz X, która ma ważyć 100g a wazy 96? Jeb, blokada -> "poczekaj na pomoc". Wybrałeś inny środek płatności przez pomyłkę? Nie, nie możesz się cofnąć -> "poczekaj na pomoc". Jest multum przypadków, gdzie to nie jest user friendly. Sorry, ale patrząc na wykonanie, mam podejrzenia, że soft do tych kas robił Comarch albo Asseco.
  • Odpowiedz