Wpis z mikrobloga

do tego to upośledzone skanowanie pojedynczych butelek ze zgrzewki zamiast po prostu kod ze zgrzewki (nb. jak go przypadkiem zeskanujesz to od razu kasa zablokowana xD).


@enron: Ostatnio tak 2 kasy zablokowałem i myślę co do #!$%@?. Przyszła kasjerka, #!$%@?ła mi 6pak wody żeby zrobć 6xbutelka. W biedrze pełna kulturka, podchodzisz, skanujesz całą zgrzewkę i elo.
ale jak wprowadzisz ten kod ze zgrzewki to i tak robi x1, sprawdziłem już.


@MarianoaItaliano: Wut? Ja zawsze wklepuję ten 3 cyfrowy kodzik z góry i pach, zgrzeweczka na wagę, elegancko samo nabija 6x.

@Pepe9248: Mnie trochę irytuja jeszcze czasem ludzie, którzy przez 5 minut szukają produktu na obrazkach, zamiast jak człowiek kliknąć wyszukiwarkę, wpisać 3 literki i znalezione. Polecam tak robić, bo jest dużo szybciej :p
@labla: Lidl jak dla mnie jest na równo z tymi biedrowymi, #!$%@? te kasy są tak wolne że jak w jednej sekundzie skasujesz i odłożysz 2 przedmiotu to masz pewność że coś się #!$%@?. W sumie w 2 sekundach też, musisz czekać aż się pojawi na ekraniku, potem aż się zatwierdzi że włożona do "strefy pakowania".

A idź pan w #!$%@? z tymi kasami
@Pepe9248: POTRZEBNE INFORMACJE!!!!


Biedronka usunęła oficjalne konto na tym portalu, ale robisz to dobrze - dorzuć do tego bułki i paczkę fajek = godzina stania w kolejce po proste zakupy
już nie zliczę ile razy wychodziłem z biedronki bez zakupów z powodu oczekiwań w kolejkach, a potem ochroniarz mi z mordą wyskoczył, że nie miałem maseczki miesiąc temu - cyrk na kółkach

@Tino: jak ludzie z Biedronki mają problemy z koncepcją procesu obsługi samoobsługowej sprzedaży na proste zakupy, to wystarczy wizyta w decathlon (tego nawet nie oczekuję, że po włożeniu do koszyka naliczy się do kas), ale chociaż taki auchan, który dedykuje chociaż jednego pracownika do kas samoobsługowych - wystarczy trochę podumać, pomyśleć i można, zamiast kilkanaście osób, ciągle dzwonek wzywania do kas nowych kasjerów, wyścig po pierwsze miejsce do obsługi nowej kasy,
@koniecswiatajestbliski: bo w biedronce nikt nie jest od czegoś. Każdy robi wszystko i jest bałagan. W takim carregour jest podział na specjalizacje i przynajmniej ludzie na kasie wiedzą co robią ¯\(ツ)/¯


@siadaj_Kulson: bo

@rybonur: a ciekawe czy pomyślał, że to kolejna rzecz, która odstraszy klientów? Chyba nie bardzo bo wolę teraz podjechać paręset metrów dalej do Lidla. Jakoś Carrefour czy Lidl mają wyznaczoną osobę od kas samoobsługowych i też
@enron: to ja mam odmienne doświadczenia. Skorzystałem z tych biedronkowych może z 2 razy bo więcej nie miałem cierpliwości. Za to z lidlowych korzystam jak tylko mogę, zero problemów. Tylko mały minus za otwieranie bramki na paragon. W sumie nie pamiętam czy w biedrze też tak jest. Właśnie o to chodzi w tym memie opa tak swoją drogą.
najbardziej chyba szanuje kasy z carrefoura, wagi żadnej nie ma bo waga przy stoisku z warzywami i owocami automatycznie ma kod kreskowy pokazujący ile coś jest warte, kasa nie pyta się co się gdzie włożyło i w dodatku jest pracownik pilnujący kas samoobsługowych na wypadek zakupu alkoholu