Wpis z mikrobloga

@qew12: przykre, że już nie można prowadzić nawet bloga będąc w szpitalu psychiatrycznym...? Przecież to po prostu nowoczesny pamiętnik, a pamiętników chyba nikomu nie zabraniają.
A że się dowiedzieli - te posty były codziennie w gorących, pewnie przez jakichś znajomych się dowiedzieli, mimo wszystko dużo norników tu zagląda, to była kwestia czasu :/
Ciekawi mnie gdzie mają w regulaminie że posiłki są objęte tajemnicą xD
@ye88: Są nawet osobni Rzecznicy Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego. Co to w ogóle za sformułowanie "podważanie wiedzy lekarskiej". Może krytykować pracę lekarzy.

@qew12: Zawsze możesz się wypisać na żądanie. Jak odmówią, to masz 7 dni na złożenie wniosku do sądu rejonowego o nakaz wypisania ze szpitala. Jeśli sąd wyda postanowienie o odmowie wydania nakazu, to możesz złożyć apelację od postanowienia.
@qew12: juz ci to pisałem kilka razy, ale ty wolisz byc celebrytą na wykopie więc ta terapia ci nie pomoże bo w niej nie uczestniczysz. Zamiast przeżywać emocje wynikające z terapii to uciekasz w wykop i uniemożliwiasz pomoc sobie. Wiem że terapia jest cholernie ciężka ale jak jesteś juz tam to spróbuj sie dzielić przeżyciami z grupą a nie z wykopem - bo to już znasz doskonale.
@qew12: ahahah to były zdawkowe krótkie i zwięzłe mało emocjonalne wpisy widać było że traktujesz to jako dziennik, coś co systematyzuje Twój dzień. Nie czytałem komentarzy ale jak te psychole z przegrywu Ci pisały że terapia nie pomaga (xD) no to to jest dobra decyzja. Nie sądzę że ktoś się #!$%@? o żarcie takie jedzenie jest w 95% szpitalach+ w psychiatryku połowa jest na olanzapinie i klozapolu po których się tyje
@Trkl: tylko z pamiętnikiem nie idziesz potem na tag przegryw gdzie 100 osób mówi ci, że terapia nie pomaga i podsuwa pomysły jak udawać, że się leczysz jednocześnie tego nie robiąc. To zmniejsza skuteczność leczenia.

Pewnie poczytali komentarze w stylu
"nie bierz leków bo zniszczą ci mózg"
"mów, że wszystko jest w porządku to Cię wypiszą"
"nie bierz udziału w terapi, to scam, zamknij się w pokoju i tam siedź"

I
@qew12: Studiuję dziennikarstwo, nie ma takiego prawa, które zabrania tobie prowadzić KRONIKĘ, a to jest kronika. Jest wolność słowa (jeszcze) oraz wolność jednostki. Możesz pisać na mediach co się tobie wydaje właściwe, bo to jest twoja kronika. Nie ma takiego prawa, żeby tego zabronili. A jeśli uważają, że szkalujesz, to gdzie jest wniosek na piśmie? Uważam, że jeśli się poddasz (jakbyś miał mało problemów), to znaczy że Ciebie uwalili. Ja bym
@Fischu24: OP na bank trafił na dywanik za robienie zdjęć i wrzucanie ich do neta. Raz, że może to być podstawą do wypisu dyscyplinarnego, dwa, że jeśli inni pacjenci by się dowiedzieli to mogliby nawet zgłosić OPa na policję.