Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, Chciałem przerzucić swojego Bitkonia z Binance na Ledgera, ale przy tworzeniu portfela trzeba wybrać BTC segwit, albo BTC native segwit i coś tam jeszcze chyba, mógłby mi ktoś powiedzieć czym to się różni i które będzie odpowiednie?

#kryptowaluty
  • 18
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: @Obruni: tak oczywiście miałem na myśli pro. Coinbase (nie pro) to tylko do karty się używa od czasu do czasu. Trzeba tam mieć jakieś krypto i można bzikać tylko jest strasznie drogo. Aż około 3% zabierają jak płaciłem tą kartą. Zapewne 1% leci do VISA.

No i też dużo ludzi używa do kupowania krypto szybko kartą i nie ma nawet świadomości że istnieje pro i przepłacają.

Niech te coinbase
@plaisant: coinbase to jednak spółka notowana na NYSE, a tam nadzór giełdowy ostro działa. Myślę i mam nadzieje, że te gadki o bankructwie, to tylko gadanie. A sama giełda wg mnie, dużo dobrego dla krypto zrobiła, choćby dlatego, ze długo była chyba jedyna giełda krypto, która jednocześnie miała status instytucji bankowej w myśl prawa unijnego, wiec jest prawna ochrona klienta, co przyciągało klientów instytucjonalnych. Dlatego tez mnie dziwa te gadki o
@Obruni: tak do 10k € rocznie wydane kartami myślę że bez problemów zaginiesz w gąszczu innych. W prawie każdym kraju nie dają rady z bardzo dużymi przekrętami a robaczka mają złapać za 100 czy 1k € podatku?
Szczerze to przyda się nieraz ta karta ale to 20 € raz na rok to w ogóle nie ma sensu spowiadać się z tego.