Wpis z mikrobloga

"100cm multimetr próbnik elektryczność uchwyt aligator testujący sznur ołów uchwyt do banana wtyczka kablowa wskazuje na test akcesoriów" (tłumaczenie z angielskiego własne, ale wzorowałem się na aliexpresowym z całych sił) w wydaniu kosztującym 1 dolar 28 centów, czyli w momencie gdy za to płaciłem, coś koło 6 złotych.
Nie, nie spodziewałem się za tą cenę cudów i wysokiej jakości ( również nie, nie kupiłem tych kabli do multimetru, do stołowego zasilacza miały być), no ale kurna, kable składające się jedynie z kilku żelaznych (!!!) drucików, niezbyt dokładnie zaciśnięte śrubką poprzez izolację, to jest gruba przesada.
#elektronika
Pobierz Jarek_P - "100cm multimetr próbnik elektryczność uchwyt aligator testujący sznur ołów...
źródło: comment_1652701438kYHiKsC20Wo98XWdf8K8Ed.jpg
  • 9
@Jarek_P: A magnes też z Ali? Jeśli tak, to jest jeszcze taka możliwość, że kabel jest ok, a wykiwali Cię przy zakupie magnesu i przysłali taki, który przyciąga miedź.
@slavoy: zrobiłem im właśnie stress testa. Cały kabel (dwie żyły po metrze) mają 1,2 oma rezystancji, zaczynają się robić ciepłe już przy 1A prądu, przy 3A osiągają powyżej 50 stopni. Ja pierdzielę :D