Wpis z mikrobloga

@Marek_Rekus: No w sumie racja. Tylko czy w takim związku jakieś czułości typu pocałunki normalnie istnieją ? W sensie żona wraca od kochanka wieczorem i idą z mężem razem spać i on np. całuję ją normalnie na dobranoc z myślą, że parę godzin wcześniej trzymała #!$%@? w buzi ? XDD Tak jak jeszcze takie zabawy z otwieraniem związku, jak nie myślimy o wspólnej przyszłości z drugą osobą są dla mnie
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: Słuchaj, możesz sobie poczytać opracowania Starowicza, gdzie pisze o archetypach seksualności, jednym z nich jest typ Casanovy. Jest taka mini książeczka, "o mężczyźnie", bodajże fakt to publikuje, 20 zł kosztuje, bardzo ciekawa rozmowa na tematy damsko męskie i on tam porusza właśnie kwestię otwartych związków. Że miał pacjentów co rekordzista przeleciał z 500 kobiet i miał normalną zonę., która akceptowała to że jest najważniejsza, ale nigdy jedyną kobieta jego
  • Odpowiedz
Proszę cię, jakby takie zachowania były domeną kobiet xD To co się dzieje na niektórych wyjazdach firmowych to woła o pomstę do nieba. Pijani ludzie tracą hamulce. Sama miałam sytuację jak kolega z pracy podczas tańca szeptał mi do ucha, że z chęcią by mnie teraz wyruchał i mam z nim iść do toalety. Co z tego, że na tej samej sali bawiła się jego ciężarna żona, która jest 2x ładniejsza od mnie. Jemu się zachciało czegoś nowego.

Myślałam, że masz jakieś lepsze opowieści w zanadrzu.


@chomiczek_123:

@chomiczek_123: na pewno tak było xDDDDDDD Jak ja cię pamiętam, ty jestes tą różową co w piątki i soboty wieczór dyskutowałaś z przegrywami na incelskich tagach, bo nie miałaś
P.....c - > Proszę cię, jakby takie zachowania były domeną kobiet xD To co się dzieje...

źródło: comment_1652783968oUjsxl2Iu8v3Y0vTXl6CM3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak ja cię pamiętam, ty jestes tą różową co w piątki i soboty wieczór dyskutowałaś z przegrywami na incelskich tagach, bo nie miałaś nic lepszego do roboty.


@Pozytywny_gosc: No to mnie z kimś mylisz, bo chyba tylko 2 razy w życiu weszłam na wykop poza godzinami pracy. Nie tracę swojego wolnego czasu na babranie się w tej toksycznej społeczności.
  • Odpowiedz