Wpis z mikrobloga

Ukraina
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oświadczył, że jego francuski odpowiednik Emmanuel Macron zaproponował Ukrainie częściowe zrzeczenie się suwerenności, aby Władimir Putin zachował twarz. "Zaproponowano mi pewne rzeczy związane z ustępstwami w sprawie naszej suwerenności, aby prezydent Władimir Putin zachował twarz. Wydaje mi się, że nie jest to zbyt poprawne ze strony tego czy innego polityka. Nie jesteśmy gotowi ratować czegoś dla kogoś i tracić za to nasze terytoria" - podkreślił Zełenski. Uważa on, że Putin nie będzie już w stanie zachować twarzy i musi się zastanowić, jak uratować Rosję. Zełenski dodał, że mimo okrucieństw Rosjan w czasie wojny jest gotowy negocjować z Putinem, ale na zasadach dialogu, a nie ultimatum, i bez pośredników.
https://hromadske.ua/ru/posts/makron-predlagal-ukraine-pozhertvovat-suverenitetom-chtoby-putin-sohranil-lico-zelenskij
za:
ciekawostki ze wschodu
Noż w mordę jeża!!!
#francja
#ukraina
#rosja
#wojna
  • 18
Zełenski dodał, że mimo okrucieństw Rosjan w czasie wojny jest gotowy negocjować z Putinem, ale na zasadach dialogu, a nie ultimatum, i bez pośredników.


@empty_silence: Nieźle to wykombinował. ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Chcę rozmawiać, ale na zasadach takich, na jakie Putin się nie zgodzi."