Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw
Dostałem kosza od dziewczyny po dwóch spotkaniach. Fajna dziewczyna. Podziękowała za spotkania i pożegnała się z klasą.
Boli. Nie wyobrażam sobie bólu tych, którzy rozstają się po latach, wspólnych przeżyciach czy śmierci.
Siedzę i płaczę, bo przez miesiąc miałem nadzieję. Nadzieję na to, że wreszcie będę miał Tę osobę. Żyłem w innym świecie. Samotność mnie zabija od środka. Promień nadziei zgasł. Wróciłem na ziemię. Nie potrafię sobie znaleźć miejsca.
  • 6
@Kerrigan: nie wiesz chyba co to samotność. Samotność to najgorsze co może człowieka spotkać dla jego duszy. Mam 30 lat. Całe życie jestem sam. I nie dotyczy to tylko miłości lecz i przyjaźni. Mam jakiś tam znajomych w pracy, ale to tylko znajomi z którymi no trzeba pracować.
Każde urodziny sam. Każdy sylwester. Każdy weekend. Wyjazd. Zakupy. Wyjście do parku. Przez lata tak żyje. Wstaje rano i wiem, że nikt do
@awitampanstwa: owszem wiem. I wiem co to znaczy być samej, kiedy nie ma siły wstać z łóżka i przygotować sobie coś do jedzenia. Więc nie jesteś najbiedniejszy na świecie i twoje cierpienie nie jest wyjątkowe.