Wpis z mikrobloga

Jaka aplikacja randkowa jest Waszym zdaniem najlepsza, z którą mieliście najlepsze doświadczenia?


@Kamenes: tinder, tylko nie traktuj tego jako jedyne źródło (w sensie nie opieraj opinii/poglądów/nie sugeruj się tym co tam znajdziesz) w tych sprawach bo dostaniesz #!$%@?. Tylko jako dodatkowe źródło do poznawania osób.
@Kamenes: Moim skromnym zdaniem jak ktoś ma słaba psyche to może się to źle odbić. Ja traktuje aplikacje już z dystansem - dla sportu. Poznałem tam dziewczynę, z która byłem dwa lata wiec się da. Znajomi tam poznali męża czy żonę. Ale to jest brnięcie przez bagno czasami. Chodzi mi o to żeby używać tego, ale nie brać na poważnie. Dobrze jest działać irl a apke traktować jako drugie źródło. Czy
@Kamenes: Tinder, ale modelki i inne instagramowe gwiazdeczki ignoruj. Już nawet nie chodzi, że są boty, ale dużo jest szonów co szuka tylko atencji i czeka na tego wymarzonego bolca 10/10 na innych nawet nie patrzą. Zresztą do takiej królowej wypisuje dziennie 500 chłopów to zastanów się jakie masz szanse, że akurat Ciebie wybierze.