Wpis z mikrobloga

@FxJerzy: ja wiem, ale nie wierze że to co ten gość ogłasza ma na celu zwalczenie tej bańki, uważam że to jest zwykłe wykorzystanie zasobów administracyjnych do zwalczenia konkurencji.
Co byś powiedział o tym, że w celach walki z funduszami by PiS ogłosił, że kupować budynki mieszkalne będą mogli tylko jakieś wyznaczone przez rządy "eksperty affordable housing", z rządowymi dopłatami oczywiście?
Jeśli uważasz, że rządy w Kanadzie są takie święte -
@FxJerzy: ogłądałem, to że typ mówi że to się robi po zwalczenie bańki, nie oznacza że tak jest, mimo że potrafi być bardziej charyzmatyczny niż dziadki z PiS.
To jak powiedzieć, że jeżeli nie uważasz że 500+ miało na celu zwiększenie dzietności w Polsce, to po prostu nie oglądałeś występy Morawieckiego i sam sobie dopowiadasz.
Liczy się nie cała ta fabula którą gość opowiedział żeby wciśnąć swoje i sprzedać ci to,
@FxJerzy: Ale pięknie nawija makaron na uszy. Tak się składa że u nas w BC od paru lat rządzi NDP, i co... i nic. Co by wymyślili to ceny dalej idą w górę. A ja spokojnie czekam aż ktoś mi wyjaśni ile ma kosztować affordable housing XD.