Wpis z mikrobloga

@Fajlip1111: Ja akurat w tej walce szukałem fajnego kursu i wziąłem pod uwagę rundy. Na 1.5+ było 1.80. Skoro miała walczyć z kimś kto tam gra 'zawodowo' w ręczną to jednak spodziewałem się gry na kondycję. Laluna to dobra postać do konferencji, ale laski na fejmie ogólnie to parodia.
@Fajlip1111: a ja niemalze wszedzie dalem jej przeciwniczke xD totalnie ryzykownie, na betach, ktore mialy siasc, ale alan #!$%@? :/

nie sledze fame zbytnio, wiec nie ogladalem wazenia, nie sledzilem relacji z niego, ale gdzies na wykopie mignelo, ze laluna fatalnie wygladala, ostro zrzucajac i nie wiem czemu tym sie kierowalem xD a potem jest walka i Kaniowski mowi, ze Laluna trenuje 9 miesiecy czy ile? rok? i ja w szoku,
@ThiZ: co do Alana to taki męski Laluna, sądząc po tym jak walczy i jakie wyniki osiąga z freakami to to że tyle trenował i gdzieś tam startował okazały się farmazonem. idę o zakład że om udawał fajtera bo laski na to lecą.
Co do laluny to widać ewidentnie że jej psycha nie wytrzymała, pozowała na taką groźną, prawilną z zasadami ulicznice...