Wpis z mikrobloga

Czy są jeszcze mężczyźni na tym świecie, którzy nie rozumieją, że "boli mnie głowa" oznacza "chciałabym się ruchać z chadem, ale niestety nie wyszło, więc mieszkam z tobą beciaku, bo smutno tak samemu i w końcu ktoś mnie musi utrzymywać..."?

#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
throwaway2137 - Czy są jeszcze mężczyźni na tym świecie, którzy nie rozumieją, że "bo...

źródło: comment_1652616097OTQL3NOYWE1hZV9j4U8IWa.jpg

Pobierz
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@throwaway2137: tutaj dochodzi jeszcze problem mikropenisa. Kobieta nie chce się ruchać z penisami poniżej 18 cm bo to jest bezcelowe. Taka męska łechtaczka nie jest w stanie jej zaspokoić. Prawdziwy mężczyzna ma kutange conajmniej 22 cm długości i 16 cm obwodu. Wtedy nigdy nie boli głowa. I wtedy kobieta podczas jednego stosunku ma 5-6 orgazmow. Po co ma uprawiać seks z beciakiem skoro nie daje jej to wymiernych korzyści jakimi są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Achajos: mordo, nie wiem jak ty ale dla mnie penis 18 cm jest mały. Kobiety marzą o wielkiej knadze aby jej użyć i zbedzczecic ich ciało. Aby mogła poczuć się spelniona. Pochwa musi być spełnione podczas stosunku w 100%. Inaczej kobieta nie będzie czuła się spelniona.