Wpis z mikrobloga

Kończy mi się umowa i mogę wybrać nowy telefon. Ogólnie jestem fanatykiem lg, wszystkie moje telefony były tej firmy, lg l3 II później lg g3s i obecnie od 3 lat użytkuje lg v30 który jako pierwszy z tej trójki nie laguje nawet po tych 3 latach więc obecnie celowałbym również we flagowca.

Niestety lg zaprzestało produkcję telefonów więc co byście wybrali w 2022r? Iphona 13 pro? s21 ultra? s22 bez ultra? A może jakiś chińczyk xiaomi, huawei czy coś podobnego?

W ogóle nie wiem czy przesiadka na ios ma racje bytu ponieważ byłoby to jedyne urządzenie appla jakie posiadam.

#telefony #android #ios #smartfon #apple #samsung #xiaomi
  • 9
@serek_heterogenizowany @Eskim0s: Ja kupiłem Xiaomi i się bardzo zraziłem. Telefon użytkowałem 5 miesięcy i zdecydowałem się go sprzedać. Specyfikacja telefonu może i jest topowa na papierze i telefon "za pier da la", natomiast bugi nakładki są nie do zaakceptowania w moim przypadku. Nie chce mi się bawić we wgrywanie custom ROM i tego typu rzeczy, żeby system działał tak jak powinien. Ponadto reklamy w systemie (tak wiem, można wyłączyć, ale sam
@ziomal1234: nie wiem czemu tak wiele osób ma jakieś problemy w MiUi.
W moich dwóch flagowcach nie było żadnego poważnego problemu.
W Xiaomi Mi9 mając Android'a 10, miałem błąd z migającym ekranem blokady, tylko jak jasność była na 1/4.
Nic innego nie doświadczyłem co można nazwać błędem, a tym bardziej coś co psuje lub uniemożliwia funkcjonowanie.
Nigdy nie robiłem na nim i aktualnym root'a.
Reklam nigdy nie miałem.