Wpis z mikrobloga

Od dluższego czasu próbuje sobie przypomniec pewne gry z dziecinstwa. Niestety jest to nieskiteczne bo bylo to ju, kilkanascie lat temu wiec moze z pomoca wykopu uda mi sie rozwiązać ta zagatke. Chodzi mi o 3 gry ktore znajdowaly sie na plytce o nazwie gry przygodowe 3. Wydaje mi sie ze byla to plytka dolaczana do jakiegos czasopisma. Bylo na niej pelno gier demo (nie pamietam czy byly jakiej pelne wersje). Spróbuję ponizej opisac gry o ktore mi chodzi:

1. Widok fps, chodzilo sie po jakis azteckich piramidach czy cos w tym stylu. Mozna bylo uderzac piesciami i kopac wrogow ktorzy tez mieli postac takich "azteckich ludzi". Jak sie nurkowalo w wodzie to po prawej byly pokazane pluca ktore sie zmniejszaly w miare przebywania pod woda. Gra mocno pikselowa.

2. Chodzilo sie po jakiejs swiatyni i walczylo wrecz z jakimis mnichami. Ostatni przeciwnik w wersji demo mial kij.

3. Gra rts. Byly rasy postaci. Klasnoludy potrafily rzucac bomby.

Wiem ze informacji jest malo ale z racji tego ze to bylo kilkanascie lat temu niewiele wiecej pamietam.

Tak bardzo mi na tym zalezy ze organizuje #rozdajo na pyszne pl na kwote 50zl. Losowanie odbedzie sie z pośród plusujacych ten wpis.

Dziekuje z gory za wszelna pomoc ()

#gry #pcmasterrace #nostalgia
  • 21