Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, redukuje sobie od ponad miesiąca. Jestem na cyklu 100mg propa e2d, dorzuciłem w ostatnim tygodniu 1 tab. Novothyralu 100+20 ed oraz Salbutamol. Rozmawiałem ostatnio z kolegą, który złapał się za głowę, jak mu powiedziałem, że biorę 16mg salbutamolu (1 tab. co 4h). Cyklem 5 dni ON, 2 dni OFF. Nastraszył mnie, że tak duże dawki proszą się o problemy zdrowotne, że może mi serce wysiąść podczas treningu. A efekty redukcji wcale nie będą lepsze niż przy mniejszej dawce, bo organizm szybko się przyzwyczaja. Zalecił mi maksymalną dawkę 8mg dziennie (1 tab. rano, jedną przed treningiem) max 3-4 razy w tygodniu, najlepiej w dni, w których mam treningi siłowe lub/i interwały, bo do zwykłego cardio ten lek jest zbędny. 2 tabletki i dzień przerwy zapewniają ponoć, że organizm nie przyzwyczai się do salbutamolu i jak tylko stężenie leku spadnie, to zacznie sam wytwarzać receptory. Oczywiście uargumentował to dłuższym wywodem, jednak nie wszystko spamiętałem i boję się, że coś przekręcę.
Sam już nie wiem, co myśleć. Patrząc, że wiele osób bierze 32mg dziennie, ja z dawką 16 mg myślałem, że jestem rozsądny, a tu taka reakcja. Co myślicie mirki? Czy dawka 16mg dziennie 5 dni w tygodniu (łącznie przez 6 tyg.) naprawdę jest niebezpieczne i nieskuteczna w porównaniu do dawki 8 mg 3-4 razy w tygodniu? Wołam @Kasahara bo to ekspert i na pewno ma swoje zdanie na ten temat.
#sterydy #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627de5187ad32e657d2e8494
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sally biorę tylko przed cardio - nie widzę sensu brać w ciągu dnia dodatkowych dawek. Zaczynałem od 8mg, teraz zdążą mi się wziąć 24mg + 20 johy i kofeina, ale zazwyczaj 50% tego, zależy jaki mam mindset na trening.

Zależy jak tolerujesz stymulanty.
  • Odpowiedz
Dobrze się po tym biega interwały, ale bez przesady - tolerancja łatwo rośnie i szczerze mówiąc kończę to opakowanie i więcej nie dokupuje już na tym etapie redu.

Gdybym biegał jakos profesjonalnie to świetna sprawa. Dla normika trochę bezsens, ale fakt wydolność płuc + 50% normy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dawki stosowane to 16-32 mg ¯\_(ツ)_/¯. Jak brać 8 mg to w ogóle po co to brać :). 8-16 mg to biorą osoby codziennie całe życie jeśli są chore i nie spadają z rowerka. Inna sprawa czy jesteś na takim etapie, że to potrzebne. Każdy lek ma swoje skutki uboczne. Bardziej bym patrzył czy nie łączysz z innymi stymulantami i nie przesadzasz lub z diuretykami. Do suplementacji warto dodać 10g
  • Odpowiedz
Dawki stosowane to 16-32 mg ¯_(ツ)_/¯. Jak brać 8 mg to w ogóle po co to brać :). 8-16 mg to biorą osoby codziennie całe życie jeśli są chore i nie spadają z rowerka. Inna sprawa czy jesteś na takim etapie, że to potrzebne. Każdy lek ma swoje skutki uboczne. Bardziej bym patrzył czy nie łączysz z innymi stymulantami i nie przesadzasz lub z diuretykami. Do suplementacji warto dodać 10g tauryny i
  • Odpowiedz