Wpis z mikrobloga

Stąd później mowa o "totalnej opozycji" i to jest strzelanie sobie w kolano. Krytykując wszystko, jak leci traci się zaufanie. Wkurza mnie to strasznie.


@sokal44: A nie wkurza cię, że zestawia się opinie z początkowej fazy wdrażania danej broni, gdzie np. Gromowcom się rozsypywała w rękach (dostali pierwsze egzemplarze tego karabinku), do opinii z pola walki po kilku latach pracy nad tą bronią?

A może uważasz, że w tym wypadku krytyka
@ajuto00: Teraz to wkurza mnie manipulacja autora postu i że dałem się złapać. Wkurza mnie, brak rozeznania tematu, ale nie można znać się na wszystkim. Wkurza mnie, że muszę Ci podziękować za wyprowadzenie z błędu :) Na koniec wkurza to, że ta zlewaczała wykorcza najprawdopodobniej miała rację i dzięki takim tekstom może zmieniło się coś na lepsze. Eh. To chyba ta pogoda
Na koniec wkurza to, że ta zlewaczała wykorcza najprawdopodobniej miała rację i dzięki takim tekstom może zmieniło się coś na lepsze.


@sokal44: Dodam jeszcze, że GW w tej sprawie nie była na pierwszej linii frontu krytyki. Całą sprawę zapoczątkował Onet na podstawie ekspertyzy Pawła Mosznera, byłego oficera GROM. Nawet jeśli ekspertyza nie była do końca fachowa, to na pewno pomogła w doskonaleniu sprzętu. Aż tak się tym nie interesuję, ale chyba