Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?łem mature z matmy po całości :/. Wyniki w granicy 50% będzie, a z fizyki pewnie coś koło 20-30% sie zapowiada.
Nie wiem co chce dalej robić, w grę wchodzi #agh #put i #pw
Z kierunków na które sie dostanę i nie brzmią jak praca za min. krajowa to telecommunications (angielski rozszerzony na ~98% mam) na pw czy AiR w Poznaniu. Są jacyś studenci z tych kierunków?
Polecacie czy gówno-kierunki? Ew. jak są jakieś przyszłościowe kierunki o których nie wiem to nie pogardzę tą tajemną wiedzą.
#matura #studbaza #licbaza #matura2022 #studia #politechnikawarszawska #politechnikapoznanska #agh

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627cfcc1a8a93f7bf51fab65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
Ale wiesz że na kierunkach technicznych to ta matma i fizyka na pierwszym roku może być zabójcza w porównaniu do poziomu matury? Nawet jeśli potem jej się nie używa, to na pierwszym roku bywa mocna i nie ukrywają że to dla odsiania wannabees. Więc przemysł czy Ci nie poszło raz, czy to raczej stała sytuacja.
  • Odpowiedz
Kolega widzę chcę robić szybko duże pieniądze, niewiedząc co go interesuje. No średniawka, dobrze się zastanów do czego są te Ci te studia itd. Btw jak liczysz, że w pierwszej pracy dostaniesz 12k i najlepiej jeszcze służbowy samochód to chyba nie masz pojęcia realiach polskiego rynku.
  • Odpowiedz
ZgubiłemKodOPaSorryxD: Zapomniałem zapisać hasło wiec mozecie potraktować jako randoma.
@nabbek pogubilem się i zjadl mnie stres, gdyby nie było presji to na luzie byłoby z 80%, bo błędy typowo obliczeniowe, a nie z braku wiedzy.
Z fizyki natomiast zawsze średni byłem.
@Betoniarka69 wg stronki dostanesie.pl dostaje sie bez problemu na air na PUT, moze pomoc fakt ze napisalem podst matme i oba angielskie (podst i rozszerzone) na blisko 100%
  • Odpowiedz
ZnowuOPbezkodu: @Betoniarka69: wg kalkulator na stronie PUT mam jeszcze więcej punktów i nadal mieszczę sie nad progiem (z ubiegłych lat) z małym zapasem. A z dyskusji ze znajomymi wynika, że w tym roku matura nie należała do najprostszych więc podejrzewam, że znacznie nie wzrosną wzgledem zeszłych lat.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz