Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 937
Za 25 minut wstanie #rozowepaski, rzucę jej puste wszystkiego najlepszego (że niby prezentu nie mam) i kiedy jak zawsze rano wskoczy w najeczki i pójdzie biegać, mam 45 minut na to żeby wprowadzić na plac nówkę sztukę cholernie dużego Gulfstreama i obwiązać go cholernie dużą wstążka :D Czuje dobrze bo nigdy tak z prezentem nie poleciałem :D

#zwiazki #wygryw #chwalesie
p4wl - Za 25 minut wstanie #rozowepaski, rzucę jej puste wszystkiego najlepszego (że ...

źródło: comment_1652512258BLu0igvU9IKS8gSldIpzG5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 874
@p4wl: Kolejny co kupil gulfstreama, zamiast cessny. Lotniska juz sa i tak zapchane, hangary upchane ciasno a tu gulfstream z tymi rozmiami i promieniem skretu. Potem czekasz na kolowanie 3h bo paniusia w gulfstreamie koluje.
  • Odpowiedz
@p4wl: Nie wiem kto jest głupszy, małe baby w dużych maszynach przystosowanych do dostarczania gnoju, którymi później nie mają nawet gdzie zaparkować czy ich mężowie co im takie pojazdy kupują?

  • Odpowiedz
@p4wl: Nie wiem kto jest głupszy, małe baby w wielkich kokpitach gdzie do sufitu mają 5 metrów, nieprzystosowane do latania takimi bydlakami, które później zapychają lotniska i przestrzeń nad naszymi głowami czy ich mężowie co im takie samoloty kupują.
  • Odpowiedz
Za 25 minut wstanie #rozowepaski, rzucę jej puste wszystkiego najlepszego (że niby prezentu nie mam) i kiedy jak zawsze rano wskoczy w najeczki i pójdzie biegać, mam 45 minut na to żeby odpowietrzyć jej cholernie wielkie grzejniki z równie wielkimi pęcherzami powietrza w środku a następnie obwiązać je wstęgą z kokardką :D Czuje dobrze bo nigdy tak z prezentem nie poleciałem :D

#zwiazki #wygryw #chwalesie
swecymjeplendzo - Za 25 minut wstanie #rozowepaski, rzucę jej puste wszystkiego najle...

źródło: comment_1652528358UHLhV99pVJu9ieQNr5k5TD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@p4wl Absolutnie nie wolno się niczym pochwalić na tym portalu, bo przyjdą zbóldupione wykopki i przerabiać dla żebroplusów xD
  • Odpowiedz
Ale na łatwiznę poszedłeś


@JaNo85
Przecież nie będzie ryzykował robienia zdjęcia takich materiałów, kiedy różowa jest w villi.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Za 25 minut wstanie #rozowepaski, rzucę jej puste wszystkiego najlepszego (że niby prezentu nie mam) i kiedy jak zawsze rano wskoczy w najeczki i pójdzie biegać, mam 45 minut na to żeby odpowietrzyć jej cholernie wielkie grzejniki z równie wielkimi pęcherzami powietrza w środku a następnie obwiązać je wstęgą z kokardką :D Czuje dobrze bo nigdy tak z prezentem nie poleciałem :D


#zwiazki #wygryw #chwalesie

@swecy_mje_plendzo:
  • Odpowiedz