Wpis z mikrobloga

@Invisibleblvck: Po pierwsze to nie powiedziałem, że sobie robię pompki na krzesłach. Po drugie to, że kłamiesz wystarczy prosto zweryfikować. Masz dużo sportowców którzy bez siłowni zbudowali całkiem spoko sylwetkę. Wystarczy puścić starsze filmiki banota który do pewnego czasu nigdy na siłownie nie chodził by wiedzieć, że kłamiesz i pieprzysz bzdury.

Ps. Ja nie mówię o zrobieniu z siebie burneiki tylko zrobieniu spoko sylwetki. I tak można wyglądać dobrze bez 50
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no sa kalistenicy, co wygladaja jak bogowie, ale sa tez na cyklu i tez chodza na silownie oprocz tego.
Przecietny kowalski nie zrobi nie wiadomo czego cwiczac tylko z obciazeniem wlasnego ciala, bo wlasnie na tym to polega - wykorzystanie masy wlasnego ciala. Smiesza mnie ludzie, co porobili se pompeczki, popodciagali sie, pojawil sie minimalny zarys miesni i juz "hehe no forma jest nie trza silowni"
Kolo formy to oni
: no sa kalistenicy, co wygladaja jak bogowie, ale sa tez na cyklu i tez chodza na silownie oprocz tego.


@Invisibleblvck: A ja o takich nie mowię więc o #!$%@? ci chodzi?

Przecietny kowalski nie zrobi nie wiadomo czego


@Invisibleblvck: A gdzie ja mówię o niewiadomo czym? Masz tu kalitenistyka który nigdy w życiu ciężarów nie dotknął:
https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/comments/9s8ezt/many_of_you_guys_here_wonder_how_does_a_purely/

pojawil sie minimalny zarys miesni i juz "hehe no forma jest nie
On ma normalna sylwetkę tylko po prostu jest różnica między tym co mówi a tym co jego ciało "mówi". Jest coś takiego jak mowa ciała. Ten typ w necie w swoim pokoju przed komputerem jest zabijaką i ruchaczem matek, zadymiarzem a potem rzeczywistość weryfikuje. Na tym zdjęciu jakby stał wyprostowany, uśmiechnięty to też by był inny odbiór niż jak stoi zgarbiony, wpatrzony w wagę z mina srającego kota i jeszcze bokserki mu