Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Wpis progressowy
Miała być redukcja ciągnięta dłużej, ale już czułem się za mały przy wielkich chłopach, a sztangi mnie gniotły, więc z 2200 kcal po 8 tygodniach wszedłem na utrzymanie 2700-2800 i powoli zaczynam robić tą słynna masę.
Wyniki nic kurcze specjalnego, aczkolwiek biorąc pod uwagę, że kiedyś ćwiczyłem greyskullem 2x5 i 1xamrap, a teraz robię 5x5, można uznać, że w sumie przynajmniej raz w tygodniu wlatuje jakiś pr. Maksow nie robiłem i raczej długo nie zrobię, zawsze coś dołożę z treningu na trening.
Zaczynałem od praktycznie pustych sztang pod koniec marca, nie licząc przysiadu i rdl, tam zaczynałem od 30kg.
Zmiana wagi:
30 marca 80.5kg
Dzis 82.5kg
Wzrost 183-184cm
Bench press 5x5 72kg
Wyciskanie wąsko 3x8 66kg
Przysiad 5x5 80kg
Rdl 5x5 82.5kg
Pendlay row 5x5 72kg - tutaj technicznie jest z każdym kilo gorzej, obniżam ciężar i będę robił 4x10
Ohp 5x5 47kg
Podciaganie nachwyt 4x5 5.5kg i 5 seria bez obciążenia, 6 pełnych podciągnięć
Akcesoria na biceps triceps barki brzuch też wlatuja oczywiście, ale tutaj żongluje sobie ćwiczeniami, na jednym treningu uginanie hantlami stojąc, na drugim robię na kablach, na barki wlatuja wznosy bokiem, facepulle, plecy dobijam też y-raisami, triceps zazwyczaj na dip maszynie siedząc, brzuch też na jednym treningu allahy, na drugim podciaganie kolan lub prostych nóg wisząc w opadzie. No i łydy jeden trening siedząc na maszynie, drugi to suwnica, chciałbym żeby urosly bo czuje się jak bociek.
Chce przytyć do tych 95kg przynajmniej pierwszy raz w życiu i dopiero redukować, bo redukcja gdy posiada się tak mało mięśni jest męcząca.
Poćwiczę jeszcze planem fbw kilka tygodni a później wlecimy na coś 4-5cio dniowego z większym naciskiem na klatkę i plecy, bo to słabe partie u mnie. Póki co fbw sakera sztywno co drugi dzień wlatuje, planuje wyjazd z końcem maja więc będzie 4 dni przerwy od siłowni co może dobrze mi zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że zdjęcia mało miarodajne, bo zdjecie przed w domu, a zdjęcia "po" są na pompie po wczorajszym treningu, ale kto by się przejmował.
Pozdro byczki
#silownia #mikrokoksy
BeDoEl - Wpis progressowy
Miała być redukcja ciągnięta dłużej, ale już czułem się za ...

źródło: comment_1652503783o1IxLFfX9lI9KRUbixgqB4.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samsepiol: wiem, taki jest plan! Nie masuje teraz jakoś mocno, jem na granicy utrzymania i delikatnej nadwyżki, bo to jakieś 2800-3100kcal. W przysiadzie i rdl(nie robię klasycznego bo jak robiłem w tamtym roku #!$%@?łem sobie ledzwia, była rehabilitacja, teraz mocniej skupiam się na wzmocnieniu pośladka i dwugłowych żeby później zaatakować sumo albo klasyk) jest jeszcze easy myślę kilkadziwsiat kilo do dodania nawet przy takiej wadze jaka mam. Klatki nigdy nie lubiłem
  • Odpowiedz
@ascend: ale że masz zielony nick to mogę ci teraz napisać nie pyskuj a ty nic nie możesz zrobić, kobiety lubią wyćwiczonych ale bez przesady choć są też i fetyszystki mięśni i wielkich huopów więc każdy znajdzie coś dla siebie
  • Odpowiedz
@wonsz337: są dane na ten temat. Mógłbym zasypać cię cytatami z badań naukowych dot. preferencji heteroseksualnych kobiet względem dymorfizmu płciowego tj. masy mięśniowej oraz ogólnej fizycznej wielkości, ale i tak bym cię nie przekonał, co nawet nie było moim celem na początku tej wymiany zdań. Więc mireczku życzę ci miłego dnia, bo na koniec dnia i tak nic nie ma sensu
  • Odpowiedz
@ascend: Tylko badania to jedno a irl to drugie, wiem o tym badaniu które wykazywało zmianę zainteresowań z bardziej twardej męskiej twarzy na bardziej delikatną w związku z cyklem menstruacyjnym tylko jakby to było tak proste z masą mięśniową to każdy chłop mógłby wyrywać licealistki gdyby tylko się przemęczył rok na siłowni no i oskarki fuckboie były by przegrywami. Jakby człowiek działał jak statystyki w grach rpg to każdy aspie byłby
  • Odpowiedz
@wonsz337: Mówiłem, że nie przyznasz racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście, że mięśnie (oraz frame) to tylko jeden z czynników męskiej atrakcyjności. Jeżeli postawimy dwóch mężczyzn o identycznym wzroście, twarzy, posturze, statusie (oraz khutazie) itd a jeden z nich będzie bardziej umięśniony, to większość wybierze tego z większą masą mięśniową i definicją.
  • Odpowiedz
@wonsz337: zależy od mordy, ale ten ze wzrostem, o ile nie jest framecelem ma większe szanse

Jednakże ty tutaj forsujesz, że kobiety nie lubią bardzo umięśnionych mężczyzn, co jest nie prawdą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsz337: co do kobiet problemu nie mam, jestem z różowa 5 lat i nie rozumie zbytnio tego liczenia kalorii i konsekwentnego chodzenia na silownie, ale wspiera mnie jak może, mimo to nie czuję żeby pragnęła mnie jakoś mocniej niż wtedy jak byłem bardziej ulany ¯\_(ツ)_/¯ czasami tylko złapie mnie za biceps albo dotknie w brzuch i mówi "lol jakie twarde" xD
  • Odpowiedz
huop wygląda bardzo dobrze, za dużo mięśni wygląda groteskowo niech huop wie


@wonsz337: gadanie chudego szczura, ile by nie ćwiczył naturalnie zawsze będzie za mały! Dopiero na sterydach można być nieestetycznie dużym, ale prawde mówiąc najbardziej estetyczną sylwetkę można mieć będac wymaxowanym naturalem (3-5 lat regularnego i profesjonalnego treningu) + lecąc na małym-średnim cyklu z rok-dwa lata. Przez estetyczną mam na myśli coś ponad naturala, ale jeszcze nie kulturysta

Czyli natural
  • Odpowiedz