Wpis z mikrobloga

Sobie wyobraźcie że tych 3 giga chadów otwiera własny kanał jako konkurencja dla Kanału Sportowego, meczyków i czego tam jeszcze jest. Wiedza i merytoryka Ćwiąkały, umiejętność przedstawiania historii Święcickiego i zdolność przeprowadzania wywiadów Wiśniowskiego. Przecież to byłby cios dla tych pseudo dziennikarzy, dziennikarzo-celebrytów i nieomylnych wszechwiedzących egoistów. Kanał który by pod każdym względem zjadał konkurencję, przy którym Polsat mógłby z tymi dziekanowskimi się chować a Stanowski musiałby nagrać stanowisko po hejcie jaki spłykąłby na KS w momencie jak ludzie by zobaczyli jak powinny wyglądać kanały sportowe. Mam nadzieję że kiedyś dziennikarze z prawdziwego zdarzenia połączą siły i w jakiś sposób zaczną tworzyć content.

#kanalsportowy #mecz #pilkanozna #dziennikarstwo #youtube #sport
michalxd21 - Sobie wyobraźcie że tych 3 giga chadów otwiera własny kanał jako konkure...

źródło: comment_16524778957M6b9vzLLg7TYOIE67lPtK.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@michalxd21: w Kanale Sportowym najgorętszymi i najbardziej oglądanymi programami są Hejt Parki ze znanymi i kontrowersyjnymi osobami. Więc tutaj paradoksalnie może Wiśnia by się sprawdził ale ogólnie rzecz biorąc Święcicki i Ćwiąkała są po prostu zbyt merytoryczni by zrobić furorę na YT przepełnionym debilną zawartością w dzisiejszych czasach.

Mają swoje grono fanów na swoich kanałów, którzy wiedzą konkretnie czego szukają w ich filmach i to im wystarczy. Bez robienia sztucznej sensacji,
  • Odpowiedz
@Vojak: właśnie o to chodzi. Kanał dla totalnych osób zafascynowanych piłką, takich którzy jak po raz pierwszy usłyszeli nazwisko Vlahović to sprawdzali dlaczego Fiorentina wyciągnęła go z Partizana, pomimo że w 21 meczach strzelił tylko 1 bramkę, tacy którzy odpalą i obejrzą każdy mecz, w przerwie od grania jakimś 3 ligowcem z Austrii w Football managerze. Wiśnia jako odskocznia żeby nie być totalnym nerdziarskim kanałem, ale żeby po ich materiałach Włodarczyk,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanSowaa: ma kontakty z praktycznie całą kadrą, a przy tym nie zgrywa bossa, bo te kontakty łapał przez lata wspólnej pracy a nie chlanie wódy w hotelu w 2002 i 2006 jak boras
@michalxd21: oststnio oglądałem rozmowę ze Święcickim na meczykach (Basałaj prowadził) i jak rzadko mi się to zdarza, to byłem w sumie pod wrażeniem jakości wypowiedzi Święcickiego. Jak na wywiad na żywo to to szło bardzo elegancko. Top.
  • Odpowiedz
@michalxd21: Ćwiąki TOP, ale słuchanie o kontce Beresia i gadki o Dżianpaulo Perdudżiano, który powiedział kiedyś "boli mnie dupa", to wyższy poziom odklejki. Święty uprawia masturbację słowną i jego chęć pokazania "EJ JESTEM ZE WSI, A TAKI JESTEM MĄDRY, SELFMEJD MENEM JESTEM, BIJCIE MI BRAWO" po prostu wkuriwa
  • Odpowiedz
  • 0
@akomo94 Swiecicki w tym wywiadzie mówił o przehajpowanych dziennikarzach którzy czytają tylko zagraniczne gazety, nie wiem czy nie miał na myśli Cwiakaly. Mati to nie tylko gadająca głowa, robi dobra reporterska robotę z filmami dokumentalnymi na swoim Kanale yt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@michalxd21: na Święcickiego można się nabrać chyba tylko dopiero po podłączeniu kablówki z Eleven Sports. Po kilku tygodniach już człowiek ma dość i widzi, że facet pieprzy głupoty i leci non stop według jednego schematu.

Cwiakala top.

Kanał sportowy absolutne dno.

Wiśniowski spoczko ziomek był jak robił vlogi z kadry.
  • Odpowiedz
@janushek: jakbym miał ich możliwości że mógłbym się w pełni dla tego poświęcić, i wiedziałbym że chociaż kilka osób by to oglądało to chętnie bym z nimi podjął taką współpracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz