Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sponsorowany_z_500plus
Nie ma co się #!$%@?ć:) Jak sprzedawałem crossa to przyjechał facet ode mnie z miasta, pojeździł popatrzył i powiedział że w przyszły weekend przyjedzie z gotówką. Jak motor stał miesiąc czasu na olx to dostawałem tylko propozycję:
-Zamienie na dwa ople combo
-Daje 5 tys. i tego bezcennego argentyńskiego kaktusa
A dzień po wspomnianej wizycie dostałem chyba trzy telefony z propozycją przyjazdu i zabrania motocykla. Jeden pan nawet stwierdził że jest
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: Zobacz jakie masz podwójne standardy.
Koleś ma zarezerwować motocykl na słowo i czekać jak pies aż łaskawie przyjedziesz, obejrzysz i może kupisz.
Ale zaliczki to już mu nie wyślesz bo jeszcze zniknąłby z kasą.
No to wyobraź sobie że on ma dokładnie takie samo zdanie o Tobie jak Ty o nim i tak samo wierzy w Twój przyjazd i zakup jak Ty w jego uczciwość w sprawie zaliczki.
Oboje jesteście
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: tyle się w tym wpisie zadziało, że aż trudno to podsumować. Znajdź w sobie pokłady męskości i zachowaj się jak facet bo to dziwne, że uraziła cię tak prozaiczna sytuacja. To co zrobił sprzedający jest czystym i biznesowym posunięciem. Na przyszłość będziesz wiedzieć, że umówienie oględzin nie jest tożsame z rezerwacją. Sprzedał moto bo zdawał sobie z tego sprawę i każdy normalny człowiek też to wie. Nikt nie ma w
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: Sprzedawałem tak samochód. Kilka telefonów ale honorowo trzymałem auto dla pierwszego konkretnego. Miał przyjechać następnego dnia i "panie na pewno wezmę". Cena ustalona. I wiesz co ... najpierw to przekładał, a potem jeszcze negocjował. Od tamtej pory sprzedaję kto pierwszy ten lepszy...
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: Panie Kolego zamiast następnym razem truć 4 litery sprzedawcy "czy aby na pewno nie był pałowany na zimno" to zaliczkuj moto przed kupnem jeśli jest duża doza pewności że sprzęt jest uczciwy. Właśnie na tym polega robienie interesów by obie strony miały komfortową sytuację. Ja ostatnio kupiłem samochód 2 godziny po wystawieniu ogłoszenia i zapłaciłem zaliczkę nawet go nie oglądając. Rynek jest w dzisiejszych czasach trudny, bo min jest sporo,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dla wszystkich którzy piszą, że chłop zachował się ok to nie chciałbym w ogóle ubijać z Wami jakiekolwiek interesu. Nawet muchy w kiblu.

@Sponsorowany_z_500plus: a gdybyś przyjechał i powiedział, że nie bierzesz, to co?
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: @Sponsorowany_z_500plus: 3 lat temu sprzedawałem swojego słoma za 900zl, to miałem na oględziny, nawet kartkę rezerwacji zacząłem prowadzić. Zadzwonił typ 23 ze jedzie, ze da więcej, co mnie zdziwiło. 23:30 napisałem reszcie ze oferta nieaktualna. Tak jedna z 3ch osób zaczęła się już w SMSach targować ze może 100 w dół, a dostałem 1200 za zlomka ;) jeden zadzwonił i się zdenerwował ze zmarnowałem mu czas bo ogarniał transport
  • Odpowiedz