Wpis z mikrobloga

@Lysy_i_slepy: (#) Mam po 70% na Losing My Religion, Stay In, Blitz Pop i reszcie łatwych ale to jest pierwszy utwór, który maksuje na serio... szkoda, że gra dawała go jako "trudny" a dopiero dziś zobaczłem jakie to proste. Te 97% to po właśnie tych półtora h.
@MtEden: Mi akurat Bring me to Life się bardzo podoba, przyjemnie się zmienia te akordy, jedynie są momenty tej #!$%@?. Teraz wziąłem się za Knights of Cydonia, które poza częścią "No one's going to take me alive" wydaje się do ogarnięcia
@Lysy_i_slepy: (#) Weź nawet mi nie wspominaj Muse, jest cholernie trudne. Stwierdziłem, że dzisiaj muszę koniecznie wymasterować Best of You, 4 godziny gry za mną, czas wreszcie pomęczyć Foo Fightersów
@MtEden: Przypominam że mam tę grę od zeszłego czwartku, a poza wczoraj i przedwczoraj nie grałem od niedzieli. A gitary nie ruszałem od kwietnia 2013. Nie mówię że to jest dla mnie łatwe, ale czasem warto wziąć się za coś trudniejszego, bo potem po wymyśleniu ułożenia palców może to się stać dla ciebie łatwe.