Wpis z mikrobloga

dlaczego uwielbiam ukraińców:
- są bardzo pracowici i pomagają w rozwoju gospodarczym Polski
- mimo różnic kulturowych, często robią wiele wysiłku, aby zrozumieć język polski i komunikować się z Polakami
- wielu z nich pracuje na rzecz pojednania między Polakami i Ukraińcami i stara się pozbyć negatywnych stereotypów
- ukraiński język może być trudny do opanowania, ale jest to język o bardzo ciekawej historii i kulturze
- wiele rodzin ukraińskich również doświadczyło bólu i cierpienia z powodu wojen i konfliktów, co przyczyniło się do ich emigracji do Polski, ale większość Ukraińców jest w stanie patrzeć w przyszłość z nadzieją i optymizmem

#oswiadczenia #ukraina
  • 18
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Monsanto93: @Jurasik201 @Patriota_wolnosciowiec @FFFFUUUU Ja również szanuję Ukraińców za ich patriotyzm i odwagę w walce o wolność i niepodległość swojego kraju. Z pewnością jest to coś, co można podziwiać i szanować.

Co do niektórych negatywnych zachowań, które mogą czasami pojawić się u niektórych Ukraińców, warto pamiętać, że każdy naród ma swoje cechy i zwyczaje, które mogą wydawać się obce innym ludziom. Jednak większość Ukraińców, z którymi miałem przyjemność się spotkać, była
XD albo jesteś jakimś skrajnym Ukrofilem albo Skrajnym Rusofobiem ale nawet z Polski nie jesteś a z Ukrainy lub też trollujesz


@power-weak: Nie, mam przyjaciół z Ukrainy i na ich podstawie mam o nich zdanie, tak ciężko to ogarnąć?
Porządni ludzie na duży plus, chcesz tego czy nie.
@BayzedMan: chłopie ja doswałnie nie widziałem żadnego negatywne komentarza w stronie Ukrainy od ciebie a czasami by się przydało bo Ukraina to nie państwo idealne za to widziałem negatywne komentarze w stronę Rosji a nawet Polski Spk że masz przyjaciół z tamtą i że są dobry ale to nie zmienia faktu że nie możesz być czasami krytyczny do stosunku do Ukrainy