Wpis z mikrobloga

dlatego nie czytam pikabu, #!$%@? mnie ich zaklamanie i wzajemne pocieszanie sie ze wszystko jest tak jak powinno byc


@Yosiemaelohey: A spojrzałaś która wypowiedź jest plusowana, a która minusowana?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Nimbus: Widzę, że wystarczy na pikabu zrobić screenshot największemu debilowi z -31 na komentarzu i wlatuje się w gorące XDDD
  • Odpowiedz
u nas też byli tacy, którzy mówili, , w Chiny wbiją Rosji nóż w plecy


@jezus_z_kabaretu: bo to już raz zrobili za Mao, a teraz to również niewykluczone. Chińska pomoc dla Rosji będzie ją uzależniać gospodarczo, tak mówią nawet Rosjanie i boją się Chińczyków.
  • Odpowiedz
@Pan_Nimbus: czyzby retoryka powoli się zmieniała? Zaglądałem tam i dotychczas nie widziałem głosów krytycznych wobec Putina. A teraz nie dość, że dosadny komantarz to jeszcze zgarnał 16 plusów
  • Odpowiedz
Widzę, że wystarczy na pikabu zrobić screenshot największemu debilowi z -31 na komentarzu i wlatuje się w gorące XDDD


@KCPR: Dla mnie to jest w ogóle odlot, że ludzie idą na tego pikabu i oczekują, że to będzie jakaś esencja inteligencji narodu rosyjskiego, przeprowadzają na jego podstawie analizy nastrojów w Rosji, a przecież na wykopie jak wejdziesz w jakieś polityczne znalezisko to prawie zawsze można pod nim przeczytać takie kretynizmy,
  • Odpowiedz
  • 2
z tego co widze po plusach i minusach, wyglada na to jakby jednak wiedzieli co sie dzieje tak naprawde. To przypadek?


@DryfWiatrowZachodnich to rzadki przypadek, w większości plusowane są chore marzenia o dominacji nad USA i NATO.

A ostatnio dużo plusów zbierają komentarze że Polska napadnie na Ukrainę xD

Jednym słowem debile
  • Odpowiedz
z tego co widze po plusach i minusach, wyglada na to jakby jednak wiedzieli co sie dzieje tak naprawde. To przypadek?


@DryfWiatrowZachodnich: Raczej na takich portalach w internecie udzielają się nieco bardzo ogarnięci i mający szerszy dostęp do informacji. Tylko co z tego, skoro jest ich garstka. Gdyby w Polsce władzę wybierał internet, to PIS by 20% nie przekroczył.
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: @Maly_Jasio: @lewoprawo:

Ech, nic nie wiecie o Rosjanach.

Za bardzo dajecie się nabierać narracji, że Rosjanie są z natury źli, wszyscy są głupi, a jak ktoś powie w telewizji coś innego niż zwykle to "oho, przekaz się zmienia, to coś znaczy". To #!$%@? znaczy, bo 23 godziny i 59 minut #!$%@?ą taką samą propagandę jak zawsze, a przez minutę ktoś powiedział coś innego - fajnie posłuchać, ale nic z tego nie wynika. Powód do radości będzie
  • Odpowiedz
W temacie o Finlandii widziałem kilka wątków - w każdym bzdury, a w jednym w zasadzie wszyscy krytykowali władze i się wyśmiewali z niej. Widać ktoś przeoczył interwencję.


@Pan_Nimbus: Wiesz, krytykowali władzę bo się osmieszyła. Gdyby zajęli Ukrainę szybko, to by się cieszyli, tak jak się cieszyli z Krymem, a krytyka była znikoma. Putina chętnie wymienią na kogokolwiek, ale polityki imperialnej nie chcą zmieniać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
dlatego nie czytam pikabu, #!$%@? mnie ich zaklamanie i wzajemne pocieszanie sie ze wszystko jest tak jak powinno byc.


@Yosiemaelohey: przecież na wykopie jest to samo z PiSem, Konfederacją i Trumpem. Prawica wszędzie jest taka sama, tylko ma innych idolów. I nie ważne jak niekompetentni są, ważne że są konserwatywni, religijni i anty-LGBT.
  • Odpowiedz