Wpis z mikrobloga

Mam pytanie miraski. W lidlu od dziś są nowe krafty. Byłem już zakupić komplet i u mnie w sklepie trafił się błąd. W ulotce z browaru Widawa widnieje Simcoe Pils i Little Red Pale Ale, a u mnie przyjechało Liberty Stout i Aby do Wiosny. Wykluczam stary karton bo wszystkie piwa stały jeszcze na palecie i rozrywałem kartony xD Pytanie czy u Was też taki błąd jest? Bo nie wiem czy szukać tego co w ulotce było w innych sklepach. Może to pojedynczy przypadek. Albo i ogólnokrajowy. Zbliża się weekend więc niech jakiś uczynny mirek rzuci okiem i mi napiszę.
#piwo #craftbeer #lidl
#piwo
  • 15
@jamtojest2: Pewnie tak, choć ja już zauważyłem jak oni u mnie mają. Dostawa jest zawsze w czwartek. Zawsze. Ale czasem na paletach leżą te piwa do soboty xd
Chce wiedzieć tylko czy to błąd ogólnopolski. Bo wiem, że już było tak ze 2 razy, ze co innego było w gazetce, a co innego się pojawiło. I wtedy to było na cały kraj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vadzior: u mnie np potrafią wystawiać piwa z tygodniowym opóźnieniem, bo nie schodzą im poprzednie wstawki. Do tej pory jakieś stare Magic Roady stoją sprzed miesiąca. A z nowej oferty wrzucili tylko AleBrowar xD
@bartol_wwa: U mnie też jest pełno starego towaru, nawet zodiaki jeszcze jakiś czas temu były xD
Ale nowości dorzucają na bieżąco. Dziś kupiłem wszystko prócz widawy. W sumie to zawsze wszystko udaje mi się kupić.