Wpis z mikrobloga

W zasadzie sprawa wyglądała proste, przez ilość karetek i rzeczy które tam się #!$%@?ły zakrzówek miał zostać permanentnie zamknięty


@PiersiowkaPelnaZiol: Żeby daleko nie szukać, temat sprzed 3 dni -> https://lovekrakow.pl/aktualnosci/wypadek-na-zakrzowku-zakonczyl-sie-tragicznie_45976.html

Ja mam nadzieję, że jak będzie tam nieco więcej ludzi to się trochę to miejsce ucywilizuje, bo serce kłuło jak w sezonie tak atrakcyjne miejsce było zdominowane przez #!$%@?, drące ryja małpy z hemp gru na głosinkach i rzucające butelki pod
Standard w Krakowie. Nawet jak robią w końcu coś fajnego i z sensem to ludzie przyzwyczajeni do #!$%@? i narzekania psioczą z przyzwyczajenia. Nic nie robili i najebusy wpadały do wody? Źle.


@bugg:

Standard w Krakowie. Nawet jak robią coś totalnie nie na miejscu i tylko po to żeby zarobić to ludzie przyzwyczajeni do konsumowania komercyjnego kloca prosto z tyłków kasty walą sobie gruche z przyzwyczajenia. Było fajne i naturalne miejsce
jest zaizolowana, nie mogla zaśniedzieć


@Koronanona: No tak.. powiem więcej, nie jest nawet miedziana Z mojej wypowiedzi chyba jasno wynikało, że nie drażni tak, bo już się nie błyszczy jak psu jajca.

duzy zbiornik ma byc zamkniety dla pospólstwa


Pospólstwo to tam wcześniej syf robiło moim zdaniem, do tego stopnia, że się można było na spacerze o rozbite butelki pokaleczyć. Teraz reszta będzie miała okazję skorzystać
e.....p - > jest zaizolowana, nie mogla zaśniedzieć

@Koronanona: No tak.. powiem w...

źródło: comment_16523853884ECncWSY5AD462K811jIzV.jpg

Pobierz