Wpis z mikrobloga

Wakacje w lipcu w Bułgarii na sunny beach to dobry pomysł czy nie bardzo? #ukraina #wojna #morzeczarne #ankieta #pytanie #wakacje
NdFeB - Wakacje w lipcu w Bułgarii na sunny beach to dobry pomysł czy nie bardzo? #uk...

źródło: comment_1652350829vXIuOz8NftruJD7ZThKHmf.jpg

Pobierz

Wakacje w Bułgarii na sunny beach

  • Nie ma się czego bać 73.8% (93)
  • Trochę ryzykowne 2.4% (3)
  • Ja bym tam w tym roku nie leciał 11.1% (14)
  • Samobójstwo!!! 12.7% (16)

Oddanych głosów: 126

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NdFeB: Najpierw sprawdź sobie jaka miejscowość dokładnie bo dopiero po fakcie się dowiedzieliśmy ze cały rejon się tak nazywa (jak np u nas województwo) i możesz wylądować na niezłym wypizdowie. Myśmy mieli All i dobra paczkę to się tam świetnie bawiliśmy bo nawet taniej niż w Polsce (1600 za tydzień) ale ogólnie bieda i jak odejdziesz od hotelu to syf. Morze tez średnie pod katem czystości i to w różnych
  • Odpowiedz
@Toxicator69: dzięki. Wybieramy konkretny hotel więc zdziwnia co do miejsca nie będzie. Cel plaża drinki spacery głównie. Od lat lataliśmy na Majorke ale w tym roku Hiszpania odwala z zasadami a my nie zaszczepieni i lipa. Na zdjęciach wygląda OK, dlatego chciałem znać twoją opinię. A z jedzeniem w restauracjach jak?
  • Odpowiedz
@NdFeB: Jak w Polsce, im więcej dasz tym lepszej jakości. Ja miałem All wiec nie chodziliśmy zbytnio po restauracjach to się nie wypowiem ale czasami lodziarnie lub zapach z restauracji odrzucał na wstępie
  • Odpowiedz