Wpis z mikrobloga

Wiecie, dlaczego tak naprawdę tak bardzo walczymy z Konfederacją i nigdy nie będziemy mogli się dogadać? Tu chodzi o diametralnie inny sposób rozumowania. Jak człowiek może zdobywać wiedzę o świecie? Uczymy się o tym już w szkole:

1. Stawiasz tezę
2. Robisz badania, weryfikujesz prawdziwość tezy
3. Na podstawie otrzymanych wyników formułujesz wnioski

Jak to robi Konfederata?

1. Stawiasz tezę
2. Szukasz informacji, które mogłyby potwierdzić twoją tezę
3. Formułujesz taką narrację, aby dopasować obserwacje do swojej tezy

Czy wy poważnie nie widzicie, że w ten sposób nigdy nie będziecie w stanie przebić swojej bańki? A do tego jeszcze dochodzi często wyuczona autocenzura, aby pewnych źródeł/autorów nie czytać, bo "lewaccy". I ja naprawdę rozumiem wasze przekonanie, że stoicie po właściwej stronie i jesteście dobrze poinformowani. Ale tak szczerze, czy warto palić wszystkie mosty i odcinać sobie dostęp do rzetelnej wiedzy, gdyby jednak coś się zmieniło?

I nie mówię tylko o Korwinie i jego całodziennych poszukiwaniach alternatywnych relacji z wojny. Przykład? Wiele można by przytaczać, ale urzekł mnie zwłaszcza ten komentarz pod filmem przedstawiającym Rosjan strzelających w plecy bezbronnym, odchodzącym od nich cywilom.
#neuropa #4konserwy #przemyslenia
a.....s - Wiecie, dlaczego tak naprawdę tak bardzo walczymy z Konfederacją i nigdy ni...

źródło: comment_1652346565saH60HOuVvjG8kSJJ8B0WL.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przede wszystkim Konfiarz to osoba, która nie potrafi w prawidłowy sposób formułować wniosków, co postanowiłeś na swoim przykładzie tutaj udowodnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: jedyne co udowodniłeś to swoją niekompetencję w czytaniu ze zrozumieniem.

A teraz sio, bo zaśmiecasz wątek.


@aegispolis: Ciężko coś zaśmiecić, co od początku nie prezentowało jakiejś wartości. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@qluch: Bądź przykładem dalej, świetnie ci idzie xd

Ciężko coś zaśmiecić, co od początku nie prezentowało jakiejś wartości. ¯_(ツ)_/¯

@qluch: To podobnie, jak cała twoja twórczośc na wykopie. Btw poznałeś kiedyś jakiegoś poważanego, inteligentnego człowieka, który by całymi dniami wylewał żale na lewactwo na wykopie, oraz największym problemem jego życia było to, jak inni żyją? Bo ja nie.

A cały czas szukam tego inteligentnego prawaka, żeby mi opowiedział o logicznych podstawach takich postawy. Jeszcze nie znalazłem. Jak znajdziesz takiego, to daj
  • Odpowiedz
@aegispolis: chochoł za chochołem, pewnie też u nas "murzynóf bijo", gdzie te czasy automasakratora koroluka, gdzie jednak na chocholenie trzeba było uważać?

Nie martw się, powyższe pytanie jest retoryczne. Jak tak bardzo chcesz wiedzieć, gdzie tkwi oś niezgody pomiędzy tą neuropą która jednak ma jakiś olej w głowie a kucami, to chodzi tu o postawę względem utylitaryzmu która zresztą jako jedyny śmiało prezentował rzeczony koroluk. Teraz neuropa to zbiór randomowych
  • Odpowiedz
chochoł za chochołem, pewnie też u nas "murzynóf bijo", gdzie te czasy automasakratora koroluka, gdzie jednak na chocholenie trzeba było uważać?


@qluch: A gdzie tu masz chochoła? Chyba tego pojęcia też za bardzo nie rozumiesz. Wskażesz, gdzie ja takiego chochoła atakowałem?

to chodzi tu o postawę względem utylitaryzmu która zresztą jako jedyny śmiało prezentował rzeczony
  • Odpowiedz
bo ja czegoś takiego nie powiedziałęm, ani tak nie uważam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: tagujesz 4konserwy i neuropa i oczekujesz, że będziesz miał odpolitycznioną rozmowę? Przecież te tagi są polityczne.
  • Odpowiedz
dlatego z konfederatami się nie dyskutuje, z nich trzeba się śmiać i im wytykać upośledzenie.


@NoJakNieJakTak: powiedział to Mireczek który chce USUWAĆ pewne litery z lpg+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykop w jednym wpisie, dosłownie.
  • Odpowiedz
nie pewne tylko jedną konkretną.


@NoJakNieJakTak: no faktycznie, bo nie możesz zrozumieć, że twoja wizja świata nie ma nic wspólnego ani z dzender stadis, ani z konserwatywnym poglądem na seksualność człowieka, tylko tak se żyje w ignorancji do wszystkiego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
człowieka? a może ja się czuję pralką BEKO dwa cylindry eco A+?


@NoJakNieJakTak: heh, musisz się zmierzyć z rzeczywistością w której to stwierdzenie "jestem chłopem co lubi chłopów" jest określane boomerską ignorancją przez postępowców i niezmiennie nieakceptowane pod względem wychowania przez konserwatystów.

Takie postępowanie jak twoje, może sprawić, że ta litera z którą walczysz może zostać w lpg+ ale może zabraknąć tam miejsca dla ciebie.
  • Odpowiedz
@qluch: jeśli zabraknie tam miejsca dla mnie to możesz być pewny że ruch ten przestanie mieć sens, takie lewary jak ty powinny się modlić żeby tacy jak ja ŁASKAWIE chcieli jeszcze wspierać tą patologie.
Ale spokojnie, zabraknie gejów i lesbijek to sobie dodacie zoofiloów i pedofilów, jak to już kiedyś transy próbowały :)
  • Odpowiedz
takie lewary jak ty powinny się modlić żeby tacy jak ja ŁASKAWIE chcieli jeszcze wspierać tą patologie


@NoJakNieJakTak: te lewary umożliwiły istnienie tej organizacji. Twoja łaskawość jest wynikiem błędnie rozumianej przez ciebie seksualności która pozostała na pseudo-konserwatywnym poziomie podziału na chłopa i babę. Obecnie postępowa część społeczeństwa nie bawi się w takie archaizmy które stygmatyzują ludzi czujących inaczej.
  • Odpowiedz
@qluch:
nic mi z istnienia tej organizacji, w Polsce więcej dla homoseksualistów zrobiła stetryczała postsowiecka lewica niż nowoczesne razemki.

Są tylko dwie płcie: Chłopczyk i Dziewczynka - nie ma żadnej innej płci, żadnej innej konfiguracji i choćby skały srały nie przekrzyczysz rzeczywistości, te wysrywy z gender studies zostaw dla siebie i swoich znajomych (jeśli jakichś masz)

w sumie prawica często krzyczy o "marksizmie kulturowym", zawsze się z tego śmiałem..
ale
  • Odpowiedz
Ale spokojnie, zabraknie gejów i lesbijek to sobie dodacie zoofiloów i pedofilów, jak to już kiedyś transy próbowały :)


@NoJakNieJakTak: przecież utylitarystyczna etyka nie widzi nic zdrożnego w obu prądach. Koroluk to wyraźnie podkreślił przytaczając Singera który udowodnił, że przy zgodzie obu stron, niema nic niewłaściwego w zoofilii czy nekrofilii ¯\_(ツ)_/¯ To jest konsekwencja rozwoju liberalizmu Mireczku która wskazuje na to, że wiele osób nadal tkwi w swoich konserwatywnych norach
  • Odpowiedz
@qluch: argumentum at Karolukum, jeszcze napisz coś o Kazirodztwie i możesz zawijać namiot.

że przy zgodzie obu stron, niema nic niewłaściwego w zoofilii czy nekrofilii


no, już widzę jak trup wstaje z grobu i ci pozwala albo pies radośnie merda ogonkiem że go będziesz ruchał w
  • Odpowiedz
no, już widzę jak trup wstaje z grobu i ci pozwala albo pies radośnie merda ogonkiem że go będziesz ruchał w dupe.


@NoJakNieJakTak: no ale ja tutaj przytaczam pogląd utylitarystyczny Mireczku, reprezentowany przez takich etyków jak Singer.

To nie są moje wymysły, tylko konsekwencja liberalizmu. Jak ci się nie podoba, to se idź do konserw ale jak jesteś liberałem to miej odwagę nim być jak rzeczony koroluk. Proste.
  • Odpowiedz
@qluch: jestem centrolewicowcem a twoje wysrywy są tak woke że czuje się jak kumpel Mariusza z tagu, weź ty się ogarnij xD


róbta co chcecta SP Z.O.O? nie, dziękuje.

@r4x4: chodź pomożesz koledze bo się tak skompromitował że aż się zakrztusiłem obiadem ;d
  • Odpowiedz
jestem centrolewicowcem


@NoJakNieJakTak: a co to? Nowy płyn do podłóg? Co to w ogóle za określenie? Masz prostą postawę etyczną albo jesteś za utylitaryzmem albo za deontologią, reszta to jest tylko taka gadanina. Bycia prawicowcem czy lewicowcem wynika z tego jaką postawę etyczną reprezentujesz. Kto tu ma się ogarnąć, skoro takich rzeczy nie ogarniasz?
  • Odpowiedz