Wpis z mikrobloga

@CipakKrulRzycia: mnie to dziwi jakim cudem osoby, które się wypowiadają w taki sposób w mediach społecznościowych pełnią jakiekolwiek funkcje reprezentacyjne. Przecież ją to trzeba by było zamknąć w najgłębszych zakamarkach... nie wiem, w jakichś kazamatach, żeby nikt ani nic się nie dowiedziało, jaki poziom to stworzenie prezentuje.
  • Odpowiedz
@lrllrlrr: właśnie po to. Spójrz na Wykop. Dostałem 300 plusików w dwie godziny za jej wysrywy, ale gdybym wkleił jakiś link z youtube w którym Balcerowicz omawia jak uzdrowić gospodarkę to by pewnie w trzy minuty przeciwnicy PO zakopali. Pół biedy bo to portal śmiesznych obrazków ale już z TVnest mniej śmiesznie bo ludzie gapią się w to jak w święty obrazek zamiast poczytać książki. Ludzie to lenie i wystarczy,
  • Odpowiedz
@murmurlrl: Nie tylko my. PO i SLD(Lewica) też. PiS wygrał bo stracili instynkt polityczny obrastając w piórka. Niestety nadal nie mają pomysłu co zaoferować by pokonać PiS. A wystarczyłoby by zrobili plakaty jak kiedyś Morawiecki z 770 miliardami tyle, ze mając w tym poparcie unijnych kolegów by mogli obiecać, że bedzie karynkom i b-------m oraz emerytomlepiej niż teraz za PiS bo dzięki pieniążkim z uni będzie te pińcet plus nadal
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: to fakt, opozycja praktycznie nie istnieje. Mam wrażenie, że wszystkie bezjajeczne decyzje i brak chęci i entuzjazmu wynika też z tego, że oni nie chcą przejmować po pisiorach tego burdelu, bo wiedzą, że tego się już nie da naprawić. Ale Polaków bardziej oburzają ośmiorniczki niż r-------e dosłownie całego państwa w 7 lat kadencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz