Wpis z mikrobloga

jedna z najgorszych rzeczy, którą zrobiłem w związku z moją ex, było sprzedanie postaci z #tibia by pojechać razem na wakacje. nie róbcie takich głupot nigdy. ex nie ma i postaci też nie ma
#oswiadczenie
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingFight: @Gienkollo: źle się wyraziłem Panowie - dla dziewczyny w sensie takie jakie ona chciała, ale to nie była jedynie i wyłącznie jej decyzja. W końcu to moja kasa, mój kredyt, moje mieszkanie itd. Po prostu jakbym miał sam dla siebie kupować to nie wiem czy w ogóle bym brał czy bym nie urządził sobie strychu w domku rodziców. Ale teraz pozostaje już tylko gdybanie.
  • Odpowiedz
@Castellano: pushwar wiec martwy? wtf, podczas wara serwery sa najbardziej zaludnione xD dopiero jak dominando zostalo osiagniete to wtedy serwer zdychal niemilosiernie, chociaz estela, peloria i vunira byly wyjatkiem przez inne podejscie do neutrali, ale i tak podczas wojen bylo wiecej ludzi
  • Odpowiedz
@PlagueOfButterflies: to prawda, chociaż znam gościa co kupił i czeka aż luba jednak do niego wróci, a ona sama mówi, że wróci jeśli jej z obecnym się związek rozsypie xD

@pollyanna: spłaciłby bez problemu, tylko, że trochę komplikacji wyszło ostatnimi czasy i z ojcem to ja dłużej jak 4h pod jednym dachem nie wytrzymam, pozabijamy się xD
  • Odpowiedz
@cienki137: To trzeba się zamienić na mieszkanie na parterze ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz problem to jakbyś sobie strych rodziców zrobił to tez słabo z wchodzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Castellano: Bardzo dobry zwrot z inwestycji w tamtym czasie. Głupio patrzysz teraz przez pryzmat bycia w teraźniejszości rozpamiętując przeszłość z ex.

Jak tak ci zależy na tej głupocie to pewnie za ułamek tych 1500zł kupisz dziś postać z wyższym levelem do tej zapomnianej gry.
  • Odpowiedz