Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 53
255 557 + 59 = 255 616

Okulary uratowały mi dzisiaj dzień. Na 40km coś z pełnym impetem uderzyło mi w szkło. Myślałem, że może jakiś kamyczek. Po szybkim zatrzymaniu się na górnej/wewnętrznej części okularów zobaczyłem pszczołę :o Chciałem zrobić zdjęcie ale chwilę wcześniej odleciała. Chyba jej nie mam na sumieniu. Z drugiej strony na pewno nie było by to miłe, gdyby zamiast w okulary wleciała mi w oko :o

Pierwsza połowa trasy to wmordewind, zapomniałem po pracy zjeść czegoś sensownego i już po 25km mnie odcinało XD na szczęście powrót z wiatrem, więc nie musiałem się mocno wysilać.

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz donmateok - 255 557 + 59 = 255 616

Okulary uratowały mi dzisiaj dzień. Na 40km coś z...
źródło: comment_1652299442499XGXtVV9L2rKTcy4KIqH.jpg
  • 6
@LirKoAlbi: Rok temu pewne dziecko na trasie płakało jakby miało umierać. Rodzice wygrzebywali jej coś z oka i dlatego taki dramat na ulicy. Tak więc czy młody czy stary, okulary, okulary ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@donmateok: Dlatego bez okularów się nie jeździ. W zeszłym roku coś mi wpadło w miejsce między okularami i kaskiem, #!$%@?ło mnie w powiekę przy prawie 40 km/h na lemondkach, prawie bym wyglebił. Efekt: pół godziny dochodzenia do siebie, ból niesamowity, pół łba spuchnięte, spuchnięta powieka ograniczająca widzenie. Nie chce myśleć co by było jakby mi w oko to wpadło...