Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus: @Drooid: @massh: ale kumacie że Midel jest rentierem i ma wywalone czy te mieszkania za rok będą kosztowały 1/2 czy 1/10 tego co dzisiaj? w wywiadach mówi że ma cashflow typu 100k z tego, więc tylko dokłada to już dobrze ulepionej kuli śnieżnej. trochę za bardzo uwierzył imo w zeszmacenie pieniądza i to, że za dwa lata będzie 300% drożej, ale nawet jak kupi teraz na lokalnej górce
@affairz: no jakoś mi się to matematycznie nie spina :}}}} jeśli przyjdzie kryzys to co może się wydarzyć:

- nieruchomości stanieją, mało tego nie będzie się dało ich sprzedać (brak gotówki, zdolności, za mało chętnych)
- raty pójdą mocno w górę tzn już poszły
- bezrobocie, dużo ludzi straci pracę więc wyjedzie do domu lub zacznie mieszkać po paru w pokojach, dużo lokali może być pustych (mieliśmy przedsmak tego w 2020),
@affairz: Hmm no w sumie mnie tak srednio polska gospodarka. W pln to rzeczywiscie moze byc brak korekty. Ale to juz wtedy blisko hiperinflacji. Nie wiem czy chcialbys posiadac nieruchomości i swoje bogactwo w takim kraju.