Wpis z mikrobloga

Halko Halko ślubowe świry i świruski! xD ( ͡° ͜ʖ ͡°) #slubodpierwszegowejrzenia odcinek PLEJEROWY, jeden z moich chyba ostatnich wysrywów, bo za tydzień DECYZJE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie podsumowanie zrobie chyba po decyzjach, ale w każdym swoim wpisie piszę do porzygu, że jest to najnudniejsza edycja w historii programu, teraz też mam taki zamiar, więc skoro przez tyle odcinków nic ciekawego się nie wydarzyło, no to już raczej się nie wydarzy. SMUTECZEK. Gdyby nie wykop, ten program nie miałby sensu, to tu dzieje się najwięcej w tym temacie ()

Para nr 1. Carrington i Kopciuszek (Kamil i Agnieszka). Jacy oni są dziwni. Ten nie wie chyba co w ogóle robi w programie. Siostra kazała to poszedł i tak jest. Program się skończy to może siorka da mu spokój i jakoś to się rozejdzie po kościach. Agnieszka przez cały sezon mówi do niego per MĄŻ, raz tylko użyła imienia, jak wypowiadała się, że jego siostrzeniec się o niego ciągle dopytywał. Powiem Wam, że widzę tu jedną rzecz. Agnieszka naoglądała się edycji z Anitą i Adrianem, naoglądała sie ich w dzień dobry tvn i innych gównach i też chciała taka być. Że niby takie IDEALNE małżeństwo, tak do siebie pasują, oboje tacy (kur.wa xd) dynamiczni, że co chwile inna fura pod blok podjeżdża. Zauważcie, że w sezonie z Anitą i Adrianem, Anita też ciągle MĄŻ MĄŻ MĄŻ. I tu widzę 1:1, że Agnieszka też bardzo by chciała taki właśnie związek stworzyć. Idealna żona, idealna partnerka, koleżanka, przyjaciółka rodziny. Tu wszystko rzuca, byle tylko zostać taką osobą, bo w jej mniemaniu w swoim Białymstoku jest mało ważna i wtapia się w tło, a tak będzie (w jej mniemaniu ustawionej i coś znaczącej) w rodzinie, będzie ŻONĄ swojego MĘŻA, będzie pracować 8h w banku, kolejne 8 wozić rosół po rodzinie. Ach już czuję ten wiatr we włosach i zapach gotowanej pietruszki xD Trochę jej szkoda, bo z założenia po to ten program powstał (podobno, chociaż pewnie jest drugie dno jakim są dramy), żeby znaleźć sobie męża i po to tam poszła. Widać to bardzo po jej uległości i nastawieniu. Ona tam poszła po MĘŻA. Kamil tam poszedł, bo siostra chciała się pokazać. Ludzie którzy mają pieniądze od urodzenia nie muszą nimi epatować żeby czuć się dowartościowani. Siostra czegoś tam się dorobiła, a właściwie jej mąż przejął rodzinną firmę, to w końcu trzeba się pokazać. Kamil też w ogólnym rozrachunku wychodzi na plus, będzie rozpozawalny w swoim keczup City... Pewnie jakby dostał jakąś sucz to by to inaczej wyglądało.

Para nr 2. Piotrek i Dorota. Piotrek nie jest taki całkiem zły, jak się go obserwuje. Ale ktoś mu coś nakładł do głowy albo naczytał się chłop wysrywów z wiadomego tagu i mu odwala. Ma chłop swoje jazdy, ma gorsze momenty, które nie pokazały go w korzystnym świetle. Doris jednak z nim jest. Teraz nie wiem, czy to tylko taki montaż może nieudolny, żeby coś w tym sezonie się zadziało i Piter wyszedł na świra, czy faktycznie taki jest. Z jednej strony, jeśli Piotr byłby świrem to Dorota by od niego szybko uciekła. Z drugiej strony Dorota też jest dziwna i może mimo sygnałów, że coś jest nie tak, próbuje albo wyjść z twarzą z eksperymentu, albo chce dać jemu i sobie szanse na założenie tej "rodziny" (póki co bez Helenki xD). Jeśli chodzi o ten mityczny seks w ich związku, myślę że, gdyby było między nimi ok i relacja byłaby zdrowa, Doris już dawno by mu dała bez dyskutowania. Piter charakter ma ciapowaty, głos jak prawiczek, ale no brzydki nie jest. Gdyby się nie odzywał, miałby większe szanse na to żeby zamoczyć xD I tu znów wydaje mi się, że Dorota odwzajemnia względem niego jakieś tam czułe gesty, żeby nie było, że jest od początku cała anty i na nie, żeby wypaść też dobrze przed kamerami, żeby jej nie obgadali w internetach. Wydaje mi się że ona albo powie w dniu decyzji że jest na nie, albo powie tak tylko dlatego, żeby rozejść się poza kamerami, żeby nie dać telewidzom i nam pożywki z całej tej sytuacji. Stąd też myśle, że Dorota unika seksu z Piotrem, bo wie, że nic z tego nie będzie, więc po co ma z nim to robić, czy tym samym dawać chłopu nadzieję, że uf poszli o krok na przód! Teraz do poczęcia Helenki już z górki.

Para nr 3. Karynka i grabarz... ups Kamieniarz xD (Pati i Adaśko). Tu to takie masło maślane. Karynka pewnie by chciała żeby wytarmosił ją jakiś Alwaro jak z 365 dni albo z 50 twarzy greja, a tu trafił się Adaś. Trochę na niego pomruczała, a raczej powarczała, trochę nakrzyczała i się rozjechali każde w swoje strony. Potem pewnie podumała, że chyba jednak pod kopułką coś nie tak, tyle lat sama, a koleżanki jednak kogoś mają, powiem przed kamerami że to wina poprzedniego partnera i jakoś to będzie, a może z Adasiem nie będzie tak źle. Fach w ręku chłop ma to może jakąś chałupe postawi xD (pdk). Może matka jej coś nagadała, pomogła wysunąć wnioski, nie wiem. Jest coś niby między nimi, na pewno powietrze, ale może coś więcej. Nie wiem xD

Podsumowując: Za tydzień mamy dzień decyzji, tak więc już dziś muszę jednoznacznie określić swoje typy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Para nr 1: Oboje powiedzą przed kamerami TAK, chociaż w zajawce do kolejnego odcinka Aga miała dziwną minę, ale to pewnie montaż. Myślę że oboje robią dobrą minę do złej gry, oboje powiedzą tak, a rozejdą się poza kamerami po cichaczu.
Para nr 2: Myślę, że Piotrek powie TAK, bo ma dużo do stracenia, a mianowicie macicę gotową do noszenia zarodka, a Dorotka hm... myślę że też powie TAK. Jak będzie po programie tego do końca nie jestem w stanie ocenić, ale wydaje mi się, taki cień kładzie mi się na wizerunku Doroty, że ona dobrze to rozgrywa przed kamerami, a jak już odjadą to kopnie go w dupe.
Para nr 3: W moim mniemaniu oboje powiedzą TAK, ale sprawa się rypnie po jakimś czasie od zakończenia emisji programu. Albo będą związkiem na odległość, weekendowym. Pyśka na 100% nie przyjedzie do niego mieszkać na wieś, bo we Warszawie ma całe swoje życie, koleżanki itp, a u niego nie ma nikogo. Adaś nie wyjedzie do Wawy, bo szef nagadał mu, że dla człowieka z jego wykształceniem nie ma pracy w tym zawodzie a już na pewno nie w stolycy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pamiętam dokładnie co to za wieś (miasteczko) jest z którego pochodzi Adam, ale wydaje mi się że dla Pati może być problem z pracą. Ja ją widzę albo na jakiejś stacji paliw, żabce, albo w jakimś dino. W Wawie więcej możliwości jednak, więcej tych żabek i w ogóle xD

No, moi drodzy. Dobrnęliśmy do końca sezonu, dobrnęliśmy do końca mojego wysrywu. Jeśli przeczytaliście cały to dzięki xD dla was piszę, dla was oglądam. Mam z tego naprawdę dużo frajdy () Miłego dzionka dzikusy
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@general_row_grotecki: Uciekłam z grupy fanowskiej z rok temu albo lepiej. Coś mnie wkurzało, możliwe że Aga i Wojtek. Nie można tam było nawet ich merytorycznie skrytykować bo Grażyny dostawały biegunki i cały czas tylko wysrywy OCH JAKIE UDANE MAŁŻEŃSTWO, KIBICUJĘ WAM OD POCZONTKU ZAKOCHAŃCE! Dramat xd Jestem tylko na oficjalnej i raz po raz zerkam. Widzę, że nawet ktoś kto prowadzi tę stronę na fejsie inspiruje sie chyba wykopem bo
  • Odpowiedz
z założenia po to ten program powstał (podobno, chociaż pewnie jest drugie dno jakim są dramy), żeby znaleźć sobie męża i po to tam poszła.


@shnitzel: no właśnie mam wrażenie, z edycji na edycję coraz większe, że oni tam wszyscy idą żeby dobrze wypaść w tv. I potem na bazie zdobytej dzięki temu popularności poszukać partnera na instagramach i fejsbukach. Plus zrobić karierę w termomixach

Piter charakter ma ciapowaty, głos
  • Odpowiedz
  • 4
@Bumelante: Tez mam wrazenie ze idą tam, żeby po programie influencerować. No ale zobacz, gdyby Aga szla tam po fejm to by mu tak nie naskakiwala.

Co do Piotra, nadal obstaje przy swoim. Co napisałam, ze gdyby się nie odzywał już dawno by zaruchal xD ma głos jak #!$%@?, charakter tez średni, ale wizualnie brzydki nie jest. Można by go doszlifować ale no nie jest to brzydki człowiek
  • Odpowiedz
@shnitzel: o cieszę się, że ktoś podziela zdanie o pjoterze, że nie jest taki najgorszy. Jest prostolinijny z parciem na stabilizację, to dostał najbardziej niestabilną lasię w programie. Robi wszystko wg swojego pojmowanego "goodboya" a tu ze względu na niestabilną Dorcię efekt jest odwrotny (#!$%@?ąc od tego, że on jej się po prostu nie podoba, tzn w swej zmienności sama tego nie wie czy ją pociąga xD). Raz tak, raz
  • Odpowiedz
@shnitzel: ja obstawiam, że ich zeswatali tylko z tego względu, że ona jest weganką, a on wpisał, ze lubi pieski (choć szczerze mówiąc nie widać jakiegoś uwielbienia w kierunku zwierząt z jego strony). Reszta jakoś pasowała i wyszła im idealna para
  • Odpowiedz
  • 5
@PrawdaPrawda: Trochę krytykowałam Piotra nie powiem, ale chcac uczciwie ich ocenić trzeba wziąć poprawkę na to ze to program i jego karygodne zachowanie może być manipulacja ze strony montażystów żeby podkrecic oglądalność tej jakże nudnej serii. Skoro Agnieszkę można tłumaczyć ze poszła tam szukac meza bo takie jest zalozenie programu, to jego tez trzeba bronić, ze no poszedł do programu po żonę i z chęcią założenia rodziny. Jest to nieco
  • Odpowiedz
  • 1
@glina_zwalowa: Ogólnie wizualnie oni mi jakoś do siebie nawet pasują. Ona wydaje się spokojna, jakaś tam poukładana nawet. On tez wie czego od życia chce, tez jest jakby na swoim miejscu itd ja jakoś ich widze nawet razem po programie. To ze raz wybuchł w tym sklepie nie powinno go skreślać. Im więcej go obserwuje tym normalniejsze wobec niego mam odczucia. On tez jest tylko człowiekiem, mogło mu się ulać.
  • Odpowiedz
@shnitzel: właśnie ja mam nieco inne wrażenie - ona mimo, że chce stabilizacji to wyglada na osobę, która zanim zamknie się w pieluchach, to chciałaby się nacieszyć życiem we dwoje, podróżować, poniańczyć zwierzątka. On chce dziecka tu i teraz. Absurdalne powody jakie podaje (babcia, ciocia chcą) zniechęciłyby nawet kogoś neutralnego, a co dopiero dziewczynę, która ma dziecko dopiero gdzieś w odległych planach
  • Odpowiedz
  • 0
@glina_zwalowa: On gada babcia mama ciotka ktos tam ale zauważ w ogóle jego rodziny nie pokazują wiec nie wiemy czy to jego wymysł, czy rodzina taka dziwna. Drugim argumentem ktory ciagle powtarza jest BO JA JUŻ MAM SWÓJ WIEK. Co to jest 34 lata… facet jest długo płodny, chyba za faktycznie za 5 lat nie będzie się czuł na siłach latać za gowniakiem xD
  • Odpowiedz
@shnitzel: a to swoją drogą XD on ma swój wiek, więc ona się musi dostosować. Uważam, że wizualnie nie jest odpychający, zarost naprawdę dodaje mu atrakcyjności, ale głos odbiera mu powagi, a trzymanie otwartej buzi sprawia, że wydaje się obleśny. Najpewniej ma jakieś problemy zdrowotne, które powodują takie objawy, ale aż dziw, że sam nie pomyślał, żeby to ogarnąć. Mam dodatkowo wrażenie, że jak na początku myślał jak będzie widziany
  • Odpowiedz
@glina_zwalowa: On jest taki dlatego, że nie ma jakby życia poza pracą i chyba stricte tylko rodziną w osobie matki którą raz czy dwa pokazali. Nie ma znajomych, nie wyszalał się za młodu. Jest taka wycofaną sierotką marysią, która boi się odezwać temu ma taki piskliwy głos jakby nigdy nie zaruchał i pewnie też nie zaruchał, bo takim wycofanym sposobem bycia odpycha potencjalne partnerki. Albo wstydzi się przed kamerami tak
  • Odpowiedz